twitter.com

Саміт щодо міграційної кризи: Про що домовилися лідери європейських країн

  Балканський шлях для біженців перекрили після лютневого саміту у Відні.

  Захищати кордони Євросоюзу, виконувати угоду про обмін біженцями між Туреччиною і Євросоюзом та допомогати Греції. Про це домовилися лідери 11-ти європейських країн, які найбільше потерпають від міграційної кризи, інформує Der Standard.

  Вони зустрілися на саміті у Відні. На зустрічі були предсталені Німеччина, Австрія та 8 Балканських країн. Це держави так званого Балканського маршруту, яким біженці упродовж понад півроку – від серпня минулого року до лютого поточного – потрапляли до Європи. Найчастіше вони на човнах прибували до Греції. Звідти через країни Балканського півострова діставалися Австрії та Німеччини. Балканський шлях перекрили після лютневого саміту у Відні. Відтоді кількість людей, які у такий спосіб потрапляють до Європи, зменшилася в 25 разів.

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила: "Ми досягли значного успіху в подоланні міграційної кризи. Кількість переселенців, що прибувають до Європи, значно зменшилася. Та наша мета – зупинити нелегальну міграцію взагалі. Тому так важливо виконувати угоду з Туреччиною".

  Своєю чергою Крістіан Керн, канцлер Австрії, наголосив: "Перш за все ми маємо контролювати наші зовнішні кордони, це питання навіть не обговорюється. Хто прибуває до Європи – маємо вирішувати ми, а не нелегальні перевізники мігрантів".

  Як повідомляв 5.ua, на саміті ООН підписали декларацію у справі біженців

  Попередній матеріал
  На Миколаївщині стартували масштабні польові навчання резервістів-артилеристів
  Наступний матеріал
  Бойовики масово тікають в Росію, звідки їх повертають назад – Аброськін

  На саміті ООН підписали декларацію у справі біженців

  ООН передала на розгляд Асамблеї петицію про допомогу та захист біженців у світі

  У Німеччині майже 9 тисяч дітей-біженців вважаються зниклими безвісти

  Понад 300 біженців, врятованих у Середземному морі, доставили до сицилійського порту Трапані