joop.nl

У Німеччині майже 9 тисяч дітей-біженців вважаються зниклими безвісти

  Федеральне управління кримінальної поліції, однак, не має даних, що діти й підлітки, які прибули до Німеччини як біженці без супроводу дорослих, могли стати жертвами злочинів

  У Німеччині вважаються зниклими безвісти майже 9 тисяч неповнолітніх біженців, повідомляє Deutsche Welle.

  Федеральне управління кримінальної поліції (BKA) повідомляє, що станом на 1 липня в Німеччині вважались зниклими 8991 неповнолітніх біженців, які прибули до ФРН без супроводу дорослих. Переважна більшість цих неповнолітніх – підлітки у віці від 14 до 17 років. Видання додає, що ця цифра уже вдвічі перевищує дані за 2015 рік та на початок цього року, коли зниклими безвісти вважались 4749 неповнолітніх біженців.

  Йдеться, що зникнення дітей у більшості випадків не має кримінального підґрунтя, тобто не пов'язана з вчиненням злочинів. "Федеральне управління кримінальної поліції не має конкретних даних, що частина неповнолітніх біженців, зареєстрованих як зниклі безвісти станом на початок року, могли стати жертвами злочинів", – зазначають у федеральному управлінні кримінальної поліції.

  Крім того, часто органи влади не отримують повідомлення від сімей, що підліток з нею возз'єднався. Йдеться також про випадки, коли родичі вважають, що дитина уже була зареєстрована, або реєструючи її, помиляються в написанні прізвища.

  Попередній матеріал
  Міносвіти призначило в.о. ректора НАУ
  Наступний матеріал
  У Ємені смертник атакував військовий тренувальний табір: є жертви

  ООН: в Нігерії 50 тисяч дітей потерпають від голоду

  РФ скинула у Сирії фосфорні та касетні бомби: загинуло щонайменше двоє дітей - ЗМІ