5.ua

Саміт НАТО у Варшаві: учасники обговорюють незаконну міграцію та Brexit

  Сьогодні відбулась зустріч представників Вишеградської групи

  Представники Вишеградської групи проводять переговори у Варшаві в рамках саміту НАТО. Про це інформує "Польське радіо".

  "Перед 9 годиною ранку розпочалася зустріч представників Вишеградської групи. Вона відбувається в рамках саміту НАТО, що відучора триває у Варшаві. В ній беруть участь міністри закордонних справ Польщі, Словаччини, Чехії та Угорщини", - йдеться в повідомленні.

  Додамо, господарем зустрічі є голова польської дипломатії Вітольд Ващиковський, оскільки від 1 липня Польща головує у Вишеградській четвірці.

  Крім того, політики мають, зокрема, обговорити спільні пріоритети на наступний рік, оскільки саме протягом цього часу Польща керуватиме справами у "V4". Зокрема, вони планують обговорити питання, пов'язані з проблемою незаконної міграції, а також підбити підсумок першого дня зустрічі Північноатлантичного альянсу і обговорити наслідки Brexit.

  Нагадаємо, український глава вже встиг провести ряд важливих зустрічей. Так, Петро Порошенко на саміті НАТО у Варшаві мав зустріч із Президентом США Бараком Обамою та канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

  Окрім того, Порошенко зустрівся із прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемереном. Останній запевнив: "Ми знайдемо шляхи як продовжити підтримку України в умовах Brexit".

  Із фінським колегою Саулі Нііністьо Порошенко обговорив безпекову ситуацію на Донбасі та виконання Мінських угод. Президент Фінляндії наголосив, що тиск на Росію має тривати допоки Федерація не виконає підписаних угод.

  Попередній матеріал
  Президент підписав указ про Комісію із координації євроатлантичної інтеграції України
  Наступний матеріал
  Позиція США та ЄС незмінна: санкції проти Росії продовжуватимуть

  Генсек НАТО: Ми навіть не обговорювали посилення східних кордонів до дій Росії в Україні

  Саміт НАТО у Варшаві: Як Порошенко зустрівся з Обамою і Меркель

  Найголовніші події першого дня саміту НАТО у Варшаві

  Штаб: окупанти гатять з мінометів, гранатометів та зенітних установок