Президент підписав указ про Комісію із координації євроатлантичної інтеграції України

  Головою Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України призначено Іванну Климпуш-Цинцадзе

  Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Питання координації євроатлантичної координації" (№296/2016), яким утворив Комісію з питань координації євроатлантичної інтеграції України, як допоміжний орган при главі держави. Про це йдеться на сайті Президента. Головою Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України призначено віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванну Климпуш-Цинцадзе.

  Як зазначається, комісія створена з метою забезпечення координації заходів щодо інтеграції України у євроатлантичний безпековий простір, підвищення ефективності виконання пріоритетних завдань із досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства в Організації Північноатлантичного договору, зокрема в рамках річних національних програм співробітництва Україна–НАТО.

  Основними завданнями Комісії є проведення моніторингу, аналіз та оцінка стану діяльності, пов'язаної з виконанням завдань у сфері євроатлантичної інтеграції України і співробітництва з НАТО, зокрема діяльності центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, залучених до виконання річних національних програм співробітництва Україна-НАТО, індивідуальних програм, галузевих планів співробітництва з Організацією Північноатлантичного договору.

  Комісія також готуватиме та вноситиме Президентові України пропозиції щодо розвитку співробітництва між Україною та НАТО, визначення шляхів та способів вирішення проблемних питань у сфері євроатлантичної інтеграції України, підвищення ефективності діяльності центральних органів виконавчої влади, інших державних органів щодо виконання завдань у зазначеній сфері, удосконалення нормативно-правової бази з питань співробітництва між Україною та НАТО.

  Указом визначено, що до національної системи координації євроатлантичної інтеграції України входять центральні органи виконавчої влади, інші державні органи, діяльність яких пов'язана з виконанням завдань у сфері євроатлантичної інтеграції України і співробітництва з НАТО. Цим актом також затверджено Положення про Комісію з питань координації євроатлантичної інтеграції України та її персональний склад.

  Указ приводить у відповідність попередні акти Президента України Петра Порошенка та набирає чинності з дня його опублікування.

  Раніше повідомлялося, що Кабмін планує створити Комісію з питань євроатлантичної інтеграції України.

  Попередній матеріал
  Лисенко: Внаслідок активних бойових дій є втрати серед українських військових
  Наступний матеріал
  Саміт НАТО у Варшаві: учасники обговорюють незаконну міграцію та Brexit

  Гройсман: Нашим пріоритетом залишається європейська і євроатлантична інтеграція

  Усі 28 країн НАТО підтримали відновлення євроатлантичного курсу України

  Brexit може спростити шлях України до євроінтеграції - голова Сейму

  Меркель і Олланд пообіцяли підтримати євроінтеграцію України

  Порошенко: Парламентсько-урядова криза не повинна зупинити євроінтеграцію

  5 канал - трансляція наживо