newseek.org

Меркель і Олланд пообіцяли підтримати євроінтеграцію України

  Європа чекає офіційної реакції уряду Нідерландів на результати референдуму щодо Асоціації України з ЄС

  Шлях України в напрямку євроінтеграції має бути безперервним, вважає Ангела Меркель. І обіцяє, що Німеччина сприятиме цьому. Підтримувати Україну, зокрема в імплементації угоди про асоціацію з ЄС обіцяє і Франсуа Олланд. Так президент Франції і канцлер Німеччини відреагували на результат референдуму в Нідерландах.

  "Я знаю, що Марк Рютте, прем’єр Нідерландів, невдовзі сам скаже нам, якою буде офіційна реакція на результат референдуму. Щодо Європи, стурбованої цим питанням - вона буде втілювати в життя ту частину угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, яку буде можливо виконати. Наші держави, Франція і Німеччина, мають свою відповідальність перед Україною у рамках "нормандського формату". І ми продовжимо підтримувати Україну та імплементувати угоду в наших країнах", - заявив Олланд.

  "Я спілкувалась із паном прем’єром Нідерландів Марком Рютте у день референдуму. Нідерландці знайдуть рішення, і будуть працювати над його пошуком спільно з європейськими інституціями. Нам треба дати їм час. А для усіх інших дуже важливо, щоб Україна рухалась у європейському напрямку, оскільки це дасть змогу виконати низку норм, передбачених угодою про асоціацію, і довести цю роботу до кінця", - повідомила у свою чергу Меркель.

  Нагадаємо, напередодні в Нідерландах пройшов референдум щодо Асоціації України з ЄС. Офіційні результати будуть відомі у п'ятницю, 8 квітня. Однак, за даними екзит-полів, більшість нідерландців, які взяли участь у референдумі, не підтримали асоціацію з Україною.

  Попередній матеріал
  Міграційна служба перевірить, чи є російський паспорт у міського голови Одеси
  Наступний матеріал
  "Шахтар" робить крок назустріч півфіналу Ліги Європи
  Теги:
  Loading...