Гройсман 5 канал

Гройсман: Нашим пріоритетом залишається європейська і євроатлантична інтеграція

Найкраща відповідь на виклики, які наразі стоять перед Україною, – це якісна робота українського уряду, зазначив Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що серед пріоритетів новообраного Кабінету міністрів буде європейська та євроатлантична інтеграція, поглиблення та пришвидшення реформ, відновлення економічного зростання та боротьба з корупцією. Про це він сказав під час зустрічі з прем'єр-міністром Королівства Данія Ларсом Льокке Расмуссеном, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

"Хочу підкреслити, що нашим пріоритетом залишається європейська і євроатлантична інтеграція. Ми маємо відновити економічне зростання нашої країни. Ми будемо поглиблювати і пришвидшувати реформи у сферах юстиції, антикорупції", – запевнив Гройсман.

За його словами, на сьогодні перед Україною є багато викликів – як зовнішніх, так і внутрішніх. "І найкраща відповідь на ці виклики – це якісна робота українського уряду", – додав голова Кабміну.

Крім того, Гройсман подякував Данії за підтримку незалежності України та засудження російської агресії. Прем'єр переконаний, що "наші двосторонні відносини мають великий потенціал для розвитку".

Глава уряду Данії вперше в історії двосторонніх відносин прибув з візитом в Україну. Сьогодні відбудуться перемовини Президента України Петра Порошенка з прем'єр-міністром Королівства Данія Ларсом Льокке Расмуссеном. Також сьогодні глави урядів України і Данії Володимир Гройсман і Ларс Льокке Расмуссен візьмуть участь у церемонії закриття українсько-данського бізнес-форуму.

Нагадаємо, нардеп від БПП розповіла, коли суспільство зможе побачити перші результати нового уряду.

Попередній матеріал
Суд переніс розгляд справи "діамантових прокурорів"
Наступний матеріал
Прем'єр Данії: Україна не сама – ми підтримуємо ваші зусилля
Теги:
Loading...

"Реанімаційний пакет реформ": Програма нового уряду імпонує – питання у політичній волі

Гройсман анонсував, коли відбудеться перше засідання нового уряду

Знайти "діаманти успіху" уряду Гройсмана буде непросто – Таран

Новий уряд відкличе 178 законопроектів

У МВФ вже заявили про готовність співпрацювати з урядом Гройсмана

5 канал - трансляція наживо