5 канал

"Реанімаційний пакет реформ": Програма нового уряду імпонує – питання у політичній волі

Новий Кабмін має тісніше співпрацювати з громадськістю і бути відкритим

Уряд Гройсмана має бути більш відкритим, ніж був уряд Яценюка. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив координатор експертних груп ГІ "Реанімаційний пакет реформ" Вадим Міський.

На запитання, як зберегти незначні успішні результати уряду Яценюка і не повернути старі схеми, експерт сказав: "Я думаю, що в першу чергу, це тісніша співпраця з громадськістю і відкритість урядової політики має бути. Досі, на жаль, така характерна риса урядування Яценюка була в тому, що досить непросто було громадськості отримати доступ на засідання Кабінету міністрів. Фактично була нівельована робота так само урядових комітетів, дуже багато рішень вносилися на засідання Кабінету міністрів з голосу (внести з голосу - можна не провести належних консультацій як з народними депутатами, так і з іншими міністерствами, які суміжні в цій сфері, так і з громадськими експертами)", – зазначив він.

Міський додав: поки що оприлюднена програма уряду Гройсмана імпонує, головне – наскільки вистачить політичної волі це втілити.

"Принаймні, ті заяви, які були, от зараз оприлюднена на сайті уряду програма роботи уряду Гройсмана, оприлюднені також програмні статті пана Гройсмана ... У принципі вони імпонують, там нема якоїсь відвертої неправильності, що справді не на порядку денному в Україні. Питання в тому, наскільки вистачить політичної волі це втілювати", – зауважив експерт.

Нагадаємо, Гройсман анонсував, коли відбудеться перше засідання нового уряду.

Попередній матеріал
У Єрусалимі вибухнув автобус
Наступний матеріал
У Китаї представили надреалістичну "робота-богиню"
Теги:
Loading...

Знайти "діаманти успіху" уряду Гройсмана буде непросто – Таран

"Відродження" і "Воля народу" будуть дбати про рейтинги, а не про підтримку уряду – Мартиненко

Новий уряд відкличе 178 законопроектів

У МВФ вже заявили про готовність співпрацювати з урядом Гройсмана

У Вашингтоні повідомили, чого очікують від нового уряду

5 канал - трансляція наживо