5 канал

"Відродження" і "Воля народу" будуть дбати про рейтинги, а не про підтримку уряду – Мартиненко

Співпраця з МВФ та її умови, приватизація держпідприємств і приватизація землі – це ключові питання, на які необхідно якнайшвидше дати відповідь уряду

Депутатські групи "Відродження" і "Воля народу", які висловили підтримку новому уряду, будуть, насправді, дбати про свої рейтинги. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив генеральний директор інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко.

"Підтримку уряду, яка вже була висловлена і, я думаю, на яку розраховують, крім "Народного фронту" і БПП, ще дали дві депутатські групи, так от я хочу вас запевнити, що ось ці депутатські групи, а точніше депутати, які там працюють, от вони точно дбають про свої рейтинги. І якщо в "Народному фронті" і БПП є таке поняття як дисципліна, то ці люди, я маю на увазі "Відродження" і "Воля народу", от вони дійсно будуть дуже дбати про рейтинги і голосувати за рішення, які будуть болісними для виборців – я можу повірити в це ну дуже важко", – зазначив він.

Мартиненко додав: "А такі рішення приймати треба буде, якщо не парламенту, то уряду. Тому що насправді є кілька ключових питань, на які мають бути відповіді: співпраця з МВФ і умови... Друге – приватизація державних підприємств і третє – приватизація землі. Оці питання, про які насправді мала бути дискусія весь цей час формування цього уряду, а не про те, хто де сяде, треба буде дати відповідь".

Нагадаємо, як заявив голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак, перевага Гройсмана в тому, що від нього дива не очікують.

Попередній матеріал
Нардеп від БПП: Угода "старої коаліції" залишається актуальною - буде доповнена
Наступний матеріал
Синоптики розповіли, яку погоду чекати на травневі свята
Теги:
Loading...

Новий уряд відкличе 178 законопроектів

У МВФ вже заявили про готовність співпрацювати з урядом Гройсмана

У Вашингтоні повідомили, чого очікують від нового уряду

Розмова Порошенка і Байдена: реакція на новий уряд та мільярд доларів для України

Гройсман присягнувся, що його уряд буде нетерпимим до корупції

5 канал - трансляція наживо