премєр Данії 5.ua

Прем'єр Данії: Україна не сама – ми підтримуємо ваші зусилля

Прем'єр-міністр Королівства Данія Ларс Льокке Расмуссен сподівається, що дружба з Україною за нового уряду міцнішатиме

Данія й надалі не визнає анексію Кримського півострова, порушення суверенітету і територіальної цілісності та підтримує Україну в її зусиллях на шляху реформ. Про це заявив прем'єр-міністр Королівства Данія Ларс Льокке Расмуссен під час спільної заяви для ЗМІ з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом за підсумками переговорів у Києві.

"Ви посіли цю посаду (голови уряду – 5.ua) у визначальний для України період в історії. Я хотів би запевнити вас, пане прем'єр-міністр, що Україна – не сама, Данія та ЄС підтримують Україну в цей час. І я радий почути, що новий Кабінет міністрів налаштований на подальші реформи в Україні, налаштований на виконання критеріїв, зафіксованих у меморандумі з Міжнародним валютним фондом", – сказав Расмуссен.

Він зауважив: "Ми і далі відкидаємо нелегальну анексію Криму і порушення суверенітету й територіальної цілісності України, ми і далі підтримуємо Україну в її зусиллях, спрямованих на реалізацію амбітних реформ".

Расмуссен сподівається, що дружба з Україною за нового уряду міцнішатиме. "Ми маємо великі надії на ваш Кабінет і бажаємо вам успішної дороги до ще більш процвітаючої країни", – наголосив він.

Як повідомляв 5.ua, глава уряду Данії вперше в історії двосторонніх відносин прибув з візитом в Україну. Сьогодні також відбудуться перемовини Президента України Петра Порошенка з прем'єр-міністром Королівства Данія Ларсом Льокке Расмуссеном. Також сьогодні глави урядів України і Данії Володимир Гройсман і Ларс Льокке Расмуссен візьмуть участь у церемонії закриття українсько-данського бізнес-форуму.

Попередній матеріал
Гройсман: Нашим пріоритетом залишається європейська і євроатлантична інтеграція
Наступний матеріал
У Рівному запрацювала патрульна поліція
Теги:
Loading...