Brexit може спростити шлях України до євроінтеграції - голова Сейму

  Польський високопосадовець наголосив на необхідності посилити співпрацю між країнами Карпатського регіону

  Вихід Великої Британії із Євросоюзу може спростити шлях України до євроінтеграції. Таке переконання висловив маршалок Сейму Польщі під час участі у Форумі місцевого розвитку, який відбувся на Львівщині. За словами Марека Кухцінського, рішення Великої Британії спричинить необхідність змінити порядок функціонування  інституцій, пише УНІАН.

  Зокрема, Європейської комісії та парламенту. Окрім цього, змінити можуть і деякі положення, які й спростять Україні шлях до об’єднаної Європи.

  Також польський високопосадовець наголосив на необхідності посилити співпрацю між країнами Карпатського регіону. Зокрема, для розвитку економіки й інфраструктури регіону. Створення асамблеї Польща ініціює на економічному форумі в Криниці. За словами Кухцінського, тісна співпраця Польщі з Україною запевнить країни ЄС та НАТО в необхідності посилити тиск на Росію.

  Як інформував 5.ua, 23 червня на референдумі у Великій Британії перемогли прихильники виходу країни з Європейського Союзу. За таке рішення проголосували 52% громадян, проти - 48%. Велика Британія була членом ЄС впродовж 43 років. Парламент зобов'язаний розглядати будь-яку петицію, яка набрала понад 100 тис. підписів.

  Попередній матеріал
  У Києві пройшла акція на підтримку затриманих окупантами кримчан
  Наступний матеріал
  Окупанти прикрились мирними мешканцями і тричі обстріляли Троїцьке

  Британія залишає Євросоюз: реакція світу на історичний референдум

  Британія виходить з ЄС: падіння фунта, відставка Кемерона та "ефект доміно"

  Яскраве авіашоу та грандіозний парад: як Британія вітає Єлизавету ІІ з Днем народження

  Як Велика Британія святкує день народження своєї королеви