У Києві пройшла акція на підтримку затриманих окупантами кримчан

Акція збіглася із Днем кримськотатарського прапора

Акція на підтримку ув’язнененого в Росії Еміра-Усеїна Куку – відбулася у Києві на майдані Незалежності. Кримський татарин, екс-правозахисник – зустрів 40-річчя за ґратами, передає "5 канал". 

Слова підтримки присутні висловили не лише Еміру, але й іншим політв’язням – так званої справи організації "Хізб ут-Тахрір". Організатором акції виступила ініціативна група Євромайдан SOS. Долучився й голова Меджлісу Рефат Чубаров та Геннадій Афанасьєв. Останній звернувся до ув’язненого Еміра-Усеїна Куку кримськотатарською – та закликав українців писати листи на підтримку незаконно засудженого. Акція збіглася із Днем кримськотатарського прапора.

"Ми зібралися не лише привітати Еміра-Усеїна Куку, який за ґратами, із 40-річчям. Але підтримати його й інших наших співвітчизників, які зараз в Криму в застінках ФСБ", - сказав голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко привітав кримських татар з Днем національного прапора на своїй сторінці у Facebook.

Попередній матеріал
"Газова справа" Онищенка: суд обере запобіжний захід одному з фігурантів 29 червня
Наступний матеріал
Brexit може спростити шлях України до євроінтеграції - голова Сейму

Марина Порошенко побувала у таборі "Артек", який переїхав з анексованого Криму

Завтра у центрі Києва пройдуть дві акції на захист кримських татар

На Чонгарі втричі збільшилася черга автівок до Криму

Віктор Книш: про особливості дитячого табору "Артек", який переїхав з Криму