Facebook / Айдер Муждабаєв

На Чонгарі втричі збільшилася черга автівок до Криму

  Протягом минулої доби на КПВВ "Чонгар" через дії російських служб у пункті пропуску, що знаходиться навпроти, у Криму, втричі зросла черга транспортних засобів, які прямують на півострів з материкової України

  Про це повідомив у суботу помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління ДПСУ з питань взаємодії із засобами масової інформації Максим Сорока, передає "Укрінформ".

  "Уже третю добу через дії російських служб у Криму, у пункті пропуску, що знаходиться навпроти українського КПВВ "Чонгар", створюються черги автомобілів, що прямують до Криму з материкової частини України. Сьогодні на Чонгарі вже накопичилось більш як 150 автівок перед контрольним пунктом та ще близько 50 автівок знаходяться у так званій буферній зоні", - повідомив Сорока.

  За його словами, якщо при нормальному русі оформлюється близько 40 автомобілів за годину, то наразі російські служби пропускають у Крим близько 5-10 транспортних засобів за годину. Через це українські прикордонники не мають змоги пришвидшити пропуск.

  Російські служби в окупованому Криму, у своєму пункті пропуску, що знаходиться навпроти українського КПВВ "Чонгар", проводять ретельний огляд тих, хто перетинає адміністративну межу, та вибірково копіюють усі документи осіб - паспорти, документи на автомобілі. Через такі дії суттєво уповільнився рух транспортних засобів. У п'ятницю у черзі до Криму на Чонгарі стояли близько 70 автомобілів.

  Нагадаємо, 18 червня, в Чонгарі Херсонської області над добровольчим кримськотатарським батальйоном імені Номана Челебіджана вперше було піднято прапор цього формування. 

  Попередній матеріал
  Порошенко потрапив під обстріл терористів в зоні АТО
  Наступний матеріал
  Тристороння контактна група проведе засідання 29 червня - Геращенко

  "Путін, здавайся" – на Чонгарі відбулася акція кримських татар

  "Історичний момент": Сьогодні на Чонгарі добровольчий кримськотатарський батальйон вперше підняв свій прапор