Тристороння контактна група проведе засідання 29 червня - Геращенко

  Ірина Геращенко підкреслює, що повинні бути виконані всі пункти Мінських угод

  Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на сході України проведе засідання 29 червня в Мінську. Про це повідомила представник України в підгрупі з гуманітарних питань ТКГ, перший віце-спікер Ірина Геращенко в ефірі одного з телеканалів.

  "29-го відбудеться в Мінську і зустріч Тристоронньої контактної групи, і три групи робочих працюватимуть: з безпеки, економічна і політична, крім гуманітарної. Гуманітарна група наступного тижня не зустрічається", - сказала вона.

  Крім того, Геращенко додала, що українська сторона наполягала на проведенні відеоконференції цього тижня у зв'язку з погіршенням ситуації на Донбасі. "Очевидно, що ключовим буде питання безпеки", - сказала вона.

  При цьому Геращенко вважає, що заяви російської сторони про необхідність у першу чергу зайнятися політичними аспектами врегулювання ситуації є спробою шантажувати Україну для того, щоб "ще раз і ще раз нагадати про амністію, про інші питання політичного блоку".

  "Але Україна підкреслює, що повинні бути виконані всі пункти Мінських угод. І пріоритетними, й першочерговими йдуть саме блок з безпеки і гуманітарний блок", - резюмувала Геращенко.

  Попередній матеріал
  На Чонгарі втричі збільшилася черга автівок до Криму
  Наступний матеріал
  Усик щодо поєдинку з Гловацьки: "Я однозначно виграю і потім візьмуся за інших чемпіонів"

  Порошенко: Демобілізованих військових замінюватимуть не новими мобілізованими, а контрактниками

  Порошенко присвоїв Харківському університету Повітряних Сил статус національного

  Порошенко – про вихід Британії з ЄС: Шкода, але нам своє робить

  Порошенко вручив бойовий прапор та присвоїв ХУПС статус Національного