Ігор Попов
Ігор Попов Радіо Свобода

"ЗА ЧАЙ.COM": народний депутат від "радикалів" Ігор Попов в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" нардеп розповість, чому довіра до Ради вже нижча, ніж до ворожих засобів масової (дез)інформації

"Вивчив біологію, психологію та електоральну поведінку. Спостерігав за виборами як голова Комітету виборців. А тоді вирішив і самому стати обраним депутатом. Ігор Попов з Радикальної партії Ляшка чаюватиме".

Про те, чому довіра до нашого парламенту вже нижча, ніж до ворожих засобів масової (дез)інформації, чим укрпопулісти кращі за імпортних, чому виборець ненавидить тих, кого покохав у день голосування, чому нові політики ламаються і псуються", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме народний депутат Ігор Попов .

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 2 лютого 2017 року.

Довідка. Освіту здобув у Ніжинському педагогічному інституті на природничому факультеті (1989–1994). За фахом — викладач географії та біології. Закінчив Київський інститут практичної психології та соціальної роботи, "Психогенез" (1994–1995).

Народний депутат України 8-го скликання з 27 листопада 2014 року. Обраний від Радикальної партії Олега Ляшка. Президент аналітичного центру "Політика" (з 2011), заступник глави Секретаріату Президента України. Голова правління Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" (з січня 1996 по березень 2009).

Попередній матеріал
ЄС надасть 27,2 млн євро на підтримку управління міграцією в Україні
Наступний матеріал
Порошенко: Не очікуємо військової допомоги від ЄС – у нас є власна армія
Loading...

Нардеп-"радикал"– ЛГБТ-активісту: "Я пристебну вас до себе наручниками"

Радикали запропонували позбавити Тимошенко громадянства – політик відповіла

У Радикальній партії написали заяву до поліції щодо побиття Ляшка