Єнін пояснив, чому в базах Інтерполу немає даних про Януковича та соратників

Принципи роботи Інтерполу не передбачають розшуку екс-посадовців та осіб, причетних до вбивств під час масових заворушень і протестів

Такими організація вважає і соратників Віктора Януковича, тому у базах міжнародного розшуку дані про них відсутні. Про це в ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі" повідомив заступник генерального прокурора Євгеній Єнін.

"Жоден з фігурантів списку, "чорного списку" ЄС стосовно екс-високопосадовців України, його дані не зафіксовані в інформаційних базах Інтерполу. Це пов'язано як із наявністю певних недоліків українського законодавства, так і з відповідними правилами статуту Інтерполу", – зазначив Єнін.

Він уточнив, що структура базується на певних принципах, які, зокрема, не передбачають пошуку каналами Інтерполу екс-високопосадовців та осіб, причетних до насильницьких злочинів, вчинених під час революцій.

"Навіть, припустимо, що Інтерпол поставив би "червоні картки" стосовно зазначених осіб. Чи є хоча б один відсоток вірогідності, що Російська Федерація, на території якої переховується 99% чільників часів Януковича, видасть нам зазначених осіб? Безумовно, що ні", – заявив заступник генпрокурора.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
95% польських пам'ятників в Україні є нелегальними – Розенко
Наступний матеріал
На росТБ телеведучий із кулаками накинувся на українського політолога