Петро Олещук
Петро Олещук 5 канал

"Гроші Януковича" нині нагадують "скарби Полуботка" – політолог

Розслідування щодо екс-президента Януковича розпочали не з майнового питання, а з державної зради, що уповільнює процес

На сьогодні "гроші Януковича" більше нагадують "скарби Полуботка", які всі намагаються відшукати і повернути державі. Про це в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" розповів політолог Петро Олещук.

Довідка: існує легенда про величезну на той час суму золота (200 тисяч золотих монет), яку український гетьман Павло Полуботок у 1732 році нібито залишив на зберігання в одному з банків Англії під 7,5%.

"Ви знаєте, чесно вам скажу, оці гроші Януковича вже нагадують "скарби Полуботка". Їх знову ж таки шукають, вибудувана вже ціла міфологія, що десь вони там заховані і ми їх знайдемо, і у нас настане в країні процвітання. Хоча об'єктивно, якщо подивитися на процес над Януковичем, який зараз триває, мало того, що у нас ніхто не розслідує безпосередньо саме питання грошей, у нас ніяк не можуть завершити процес щодо державної зради", – сказав Олещук.

Він додав: "І одразу в мене, наприклад, у мене виникає питання: "Чому почали саме з державної зради, а не з розслідування того, куди ділися гроші, або фінансові питання, майнові питання?" Чому саме з державної зради – те, що довести не те, що важко, а практично неможливо, тому що там все упирається у звернення Януковича на адресу Путіна щодо введення військ, але оригіналу цього звернення немає, і, очевидно, ні в кого не буде. Тому весь процес перетворюється на таке накопичення відповідних фактів, матеріалів, відповідний юридичний троллінг, запрошення величезної кількості свідків". 

Повну версію розмови з політологом дивіться у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Штаб АТО: Ворог накрив мінометним вогнем позиції ЗСУ під Павлополем
Наступний матеріал
Брифінг Нацполіції щодо результатів розслідування вбивства Ірини Ноздровської – відео
Loading...