Дмитро Шерембей
Дмитро Шерембей 5 канал

"Є три великі сили, які стверджували, що Уляна – це зло": експерт пояснив, кому вигідне відсторонення Супрун

До 2016 року в Україні на медичні препарати з бюджету витрачалося 2 млрд гривень. З приходом Уляни Супрун і впровадженням системи міжнародних закупівель з'ясувалося, що можна зекономити 800 млн

В ефірі "5 каналу" голова Координаційної ради благодійної організації "100% життя" Дмитро Шерембей розповів про причини відсторонення в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун та кому це може бути вигідно.

"Існує генеральна лінія, яскраво виражена протягом двох з половиною років, як тільки Уляну Супрун призначили в.о. міністра. Існують три великі сили – Медведчук, Азаров, Бахтєєва, які апріорі сказали, що Уляна – це зло, реформа, яку вона буде впроваджувати – це зло і треба все повернути назад", – сказав Шерембей.

Як приклад, експерт пояснив, що до 2016 року в Україні на медичні препарати з бюджету витрачалося 2 млрд гривень. З приходом Уляни Супрун і впровадженням системи міжнародних закупівель з'ясувалося, що на закупівлі тієї ж самої кількості одних і тих самих препаратів можна зекономити 800 млн. "З'ясувалося, що можна було просто не красти", – наголосив Шерембей.

Окрім того, він нагадав, що Ольга Богомолець, яка також наразі критикує Уляну Супрун, уже працювала головою департаменту охорони здоров'я КМДА. "Вона ж уже з Черновецьким змінила всю медицину міста Києва? Всі ж відчули, як усе змінилося в Києві? В неї тільки вийшло купити за Бесарабкою собі всі квартири і будинки. У всі інших же цье не вийшло. Всі інші все продали, щоб вилікуватися", – підсумував Шерембей.

Докладніше про мотивацію тих, хто критикує Уляну Супрун і докладає всіх зусиль, аби зашкодити реформі, яку вона проводить, – дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Який вигляд матиме Бабин Яр: у Києві представили проект, над створенням якого працювали 15 істориків
Наступний матеріал
"Бачимо, що їх узагалі не лікували": із ОРДЛО на мирну частину України повернулися 33 ув'язнені – сюжет
Loading...

У Києві медики і пацієнти вирішили підтримати Супрун, адже хвилюються за життя тяжкохворих – відео

"З першого дня їхньої роботи їх атакують": на засіданні Кабміну обговорили ситуацію з МОЗ

Супрун терміново повертається з відрядження в США після рішення суду про відсторонення її від посади

"Повноваження все одно на ній": Ємець прокоментував ситуацію Супрун з юридичної сторони

Оскаржуватимуть: міністр юстиції відреагував на рішення суду щодо Супрун

Супрун VS Мосійчук: що наразі відомо про скандальне відсторонення від роботи в.о.голови МОЗ