Печерський райсуд розглядає справу Кузьменко
Печерський райсуд розглядає справу Кузьменко "5 канал" / Леся Головата

"Взимку в автозаку з мокрою головою": що Кузьменко розповіла про ізолятор і конвой

Читайте по-русски
В ізоляторі їй навіть не повідомляли інформацію щодо засідань

Юлія Кузьменко, яку підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета, розповіла "5 каналу" про інформаційний вакуум у слідчому ізоляторі.

"Телевізор і коли приходить адвокат. Усе. Ми (підозрювані – ред.) знаходилися не в Лук'янівському СІЗО, а в ізоляторі тимчасового тримання. Там із інформацією не те, що суворо. Її нема взагалі жодної. Тобто не кажуть ні розкладу, коли буде суд. Не скажуть, якщо сидиш по часу чекаєш на суд, має приїхати забрати конвой, а суд скасувався з різних причин – цього тобі теж не скажуть. Тобто ти сидітимеш, чекатимеш, у тебе болітиме голова. У тебе стан нерозуміння, чому, якщо суд має бути, тебе не забирають – що сталося. Поки не прийде адвокат і не прояснить картину – нічого не знатимеш", – каже Кузьменко.

"Я двічі їздила з мокрою головою серед зими в автозаку. Я прокидалася зранку, мила голову, цієї миті стукали, казали "на вихід". Я вдягалася, з мокрою головою виходила, і ми їхали на антропометрію, якийсь експеримент тощо. Не було навіть пів години, щоб висушити голову", – пригадує вона.

 

Попередній матеріал
У Києві нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу імені Сергія Кемського-2020
Наступний матеріал
Кузьменко розповіла, чого їй найбільше бракувало за ґратами – ексклюзивне інтерв'ю
Loading...