Справа Юлії Кузьменко
Справа Юлії Кузьменко 5 канал

Кузьменко розповіла, чого їй найбільше бракувало за ґратами – ексклюзивне інтерв'ю

Читайте по-русски
Найбільше не вистачало сім'ї, зазначила вона

Справа Шеремета розвалилася, а підозрюваних із в'язниці не випустили – логіки ніякої, вважає Юлія Кузьменко. Про це вона розповіла в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу".

"Коли у тебе немає нічого, то дуже важко сказати, чого тобі бракує. Звісно, перш за все, кожної секунди, кожної хвилини не вистачало сім'ї. Це важко, це боляче. Це коли дитина тобі сниться, і ти не можеш заснути, бо нервуєш. Ти не можеш подзвонити додому заспокоїтись, коли тобі приснилось, що з дитиною щось сталось. Вдома заходиш в кімнату, дивишся на дитину, а вона спить – все добре. А там я не могла ні подзвонити, ні дізнатися ніякої інформації щодо подій вдома. Почався коронавірус…", – сказала вона.

"Буває, вмикаєш телевізор, а там показують, як хтось відпочиває на морі – і ти одразу його вимикаєш. Я не дивилася по телевізору ні моря, ні чогось хорошого. Адже це такий контраст, коли ти не знаєш, що відбудеться далі. Починається депресія, ти думаєш, що й моря більше не побачиш. Наче б то справа (Шеремета – ред.), але ти у в'язниці – значить, логіки немає ніякої. Значить очікувати, що все це точно закінчиться, не варто", – говорить Кузьменко.

"Щодо побуту найважче – це душ раз на тиждень. До того ж, камера знаходиться під відеоспостереженням. І щоб помитися, доводилося відвертатися спиною до камери. Особливо коли була спека – там нічого не провітрюється, і коли на вулиці було +30 градусів, в камері було десь +40 градусів", – додала вона.

Нагадаємо, раніше Київський апеляційний суд змінив запобіжний захід Юлії Кузьменко на цілодобовий домашній арешт.

Попередній матеріал
"Взимку в автозаку з мокрою головою": що Кузьменко розповіла про ізолятор і конвой
Наступний матеріал
5 тис. грн – мінімальна зарплата з 1 вересня 2020: економісти розповіли, кому буде "несолодко"
Loading...