учасники 41 марафону у США 5 канал

"Виступ, що надихає": офіс НАТО привітав українських бійців, що подолали марафон у США

Четверо українців, що зазнали поранень в АТО та пройшли відбір, пробігли дистанцію в 10 кілометрів

В офісі НАТО у Києві привітали українських військовослужбовців, що зазнали поранень в АТО, а згодом взяли участь у 41-му марафоні морської піхоти у США. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, бійцям та людям, що їх супроводжували, подарували пам'ятні відзнаки. Директор офісу зв'язку НАТО в Україні Олександр Вінніков зазначив, що участь у такому заході - це моральна підтримка для усіх бійців, що зазнали поранень внаслідок бойових дій на сході України.

"Я думаю, це ще раз показує, що українські військові – це сильні люди, здатні відновитися після того, що сталося з ними, та здатні виступати на такому високому професійному рівні. Люди по всьому світу мали можливість спостерігати за цим марафоном, у тому числі за виступом української команди. Думаю, цей виступ надихає, в тому числі інших учасників АТО в Україні, які побачили, чого досягли їх колеги, і можуть поставити їх собі за приклад", – сказав директор офісу зв'язку НАТО в Україні Олександр Вінніков.

Натомість, самі військові результатами задоволені та радіють, що змогли долучитися до марафону морської піхоти у США.

"Нам був наданий час, було сказано, що наша дистанція – 10 кілометрів. Спочатку було хвилювання, бо дистанція не така вже й маленька. Навіть здоровий чоловік не кожен її подолає, але коли вже був даний старт – ми пішли і знали, що мусимо здолати цю фінішну пряму", – зазначає учасник марафону морської піхоти США, українець Вадим Свириденко.

"Дуже велика підтримка була зі сторони цих самих морських піхотинців, що стояли вздовж всієї дистанції і кричали на англійській комусь: "давай, ти зможеш". Один, я так зрозумів, був офіцер з гучномовцем, який кричав "це вам не чізкейки їсти". Ти його бачиш, і біжиш ще швидше", – додав інший боєць Павло Степанов. 

Як відомо, українські бійці АТО успішно подолали дистанцію Марафону Морської піхоти США та повернулися додому з медалями.

Дивіться також: Ветерани АТО повернулись зі змагань у США: як зустрічали героїв в "Борисполі"

Попередній матеріал
У Києві поліцейські затримали чоловіків, які торгували гранатами на Оболонському проспекті – фото
Наступний матеріал
Відкриття Національної опери у Києві: найцікавіші факти

Українські бійці АТО успішно подолали дистанцію Марафону Морської піхоти США

Марафон у США: Герої АТО записали звернення для українців

Марафон морської піхоти США: українські герої, що пройшли АТО, посилено тренуються до змагань

41-й марафон морської піхоти: 4 ветерани АТО представлять Україну у США