ветерани АТО_марафонці 5.ua

Ветерани АТО повернулись зі змагань у США: як зустрічали героїв в "Борисполі"

Всі четверо українців взяли участь у масштабних змаганнях – марафоні морської піхоти у США

Українські ветерани АТО, які брали участь у марафоні морської піхоти у США, повернулися додому з медалями. Як відомо, четверо українців пробігли дистанцію в 10 кілометрів.

Зазначимо, що українська команда вперше брала участь у цих змаганнях. Загалом до Вашингтона приїхали представники кількох десятків країн – це 30 тисяч ветеранів бойових дій.

Від України у марафоні у США взяли участь Вадим Свириденко, Вадим Мазніченко, Павло Степанов та Дмитро Фесенко. Останній показав найкращий результат серед нашої команди. Він пробіг 10 кілометрів за 57,15 хвилин.

В аеропорту "Бориспіль" учасників марафону зустрічали рідні та побратими.

"Ставлення до кожного учасника цього марафону – на вищому рівні. По всій трасі стояли чинні морпіхи та кожен кричить: "Давайте хлопці, біжіть! Ти молодець! Це лише 10 кілометрів! Це ж розважливо! Давай – давай, ти зможеш!" Кожен підтримує, стоять звичайні люди, підтримують і простягають долоні", – ділиться враженнями Дмитро Фесенко.

Водночас Павло Степанов зазначив: "Ми, по-перше, це зробили, щоб на власному прикладі дати зрозуміти всім, що ви можете це зробити. Інколи здорові люди цього не роблять, а люди з вадами якимись роблять". 

Нагадаємо, українських військових обрали з-поміж 60 претендентів. Вони пройшли два етапи відбору, а також посилено тренувалися. Потому бійці записали звернення до українців.

Попередній матеріал
Луценко призначив нового прокурора Полтавської області
Наступний матеріал
"Що ви за люди?" – Деканоідзе прокоментувала відео, на якому молодики обсміюють поліцейську із Дніпра

Військовий кросфіт: Як тренують українських морпіхів на передовій у Широкіно – відео

Українські бійці АТО успішно подолали дистанцію Марафону Морської піхоти США

Марафон у США: Герої АТО записали звернення для українців

Марафон морської піхоти США: українські герої, що пройшли АТО, посилено тренуються до змагань