Вадим Свириденко 5 канал

41-й марафон морської піхоти: 4 ветерани АТО представлять Україну у США

У неділю, 30 жовтня, в США відбудеться 41-й щорічний марафон морської піхоти

Українські військові вперше візьмуть участь у 41-му марафоні морської піхоти США. Цей масштабний забіг відбудеться наприкінці жовтня у Вашингтоні. До Сполучених Штатів з’їдуться військові з Канади, Данії, Грузії, Франції, Литви, Естонії та Австралії.

Представлятимуть Україну четверо ветеранів АТО: Павло Степанов, Вадим Свириденко, Дмитро Фесенко, Вадим Мазниченко. У них поранення та ампутації різного ступеня тяжкості. Та чоловіків об’єднує тривалий період реабілітації та прагнення жити звичним життям: працювати, рибалити, бігати марафони. Ветерани на протезах можуть бігти навіть 42 кілометри. Українці бігтимуть 10-кілометровий забіг.

Подробицями підготовки до марафону в ефірі "5-го каналу" поділився Вадим Свириденко – ветеран АТО, колишній боєць 128-ї бригади ЗСУ:

Крім того, спеціально для української команди розробили цікаву програму. Окрім консультацій із такими ж пораненими з інших країн та реабілітологами, їм проведуть екскурсії Білим домом, штаб-квартирою міністерства оборони США, Сенатом США та ще низкою урядових приміщень, які зазвичай закриті для гостей.

Планується, що за підтримки спонсорів наступного року на марафон морської піхоти США поїде вже чисельніша делегація від України.

Попередній матеріал
Лисенко: За минулу добу четверо бійців зазнали поранень у зоні АТО
Наступний матеріал
Експерт розповів про причини ігнорування ПАРЄ вимог Росії

Марафон у Києві: Попри негоду, бігли кілька тисяч учасників

У столиці стартував міжнародний марафон

Ветеран АТО Вадим Свириденко – про участь у Марафоні морської піхоти США

Ветерани АТО готуються до благодійного Марафону морської піхоти у США