Нацполіція
Нацполіція misto.kh.ua

Вибори Президента України: Нацполіція перейшла на посилений режим несення служби

Читайте по-русски
До забезпечення правопорядку під час волевиявлення громадян буде залучатися понад 135,4 тисячі правоохоронців

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий повідомив, що Національна поліція відсьогодні перейшла на посилений варіант несення служби, інформує прес-служба відомства.

"Ми забезпечили охорону 199 окружних виборчих дільниць. Залучено близько 400 поліцейських. Розпочав роботу міжвідомчий оперативний штаб. До його складу увійшли представники всіх підрозділів міністерства, які відслідковують, аналізують ситуацію для прийняття відповідних рішень. Відсьогодні весь особовий склад Міністерства внутрішніх справ переводиться на посилений варіант несення служби", – зазначив Сергій Яровий.

За його словами до забезпечення правопорядку під час волевиявлення громадян буде залучатися понад 135,4 тисячі правоохоронців, з них понад 72,5 тисячі – саме поліцейських.

Крім того, голова Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що керівники структурних та територіальних підрозділів нестимуть персональну відповідальність за неналежне реагування на будь-які порушення під час виборів.

"Наголошую для керівників поліції на місцях: повна відповідальність за забезпечення безпеки під час волевиявлення громадян покладається саме на нас із вами. Тільки поліція несе відповідальність за безпековий процес. Ваша реакція на кожне порушення має бути миттєвою згідно із чинним законодавством", – акцентував глава Нацполіції.

Заступник Голови Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич зауважив, що ще напередодні виборів увага поліцейських має бути акцентована на двох етапах. Переший стосується перевезення бюлетенів з окружних до дільничних виборчих комісій, а другий – припинення правопорушень, які можуть бути скоєні у так званий "день тиші".

Попередній матеріал
Прес-конференція глав МЗС України та Люксембургу – відео
Наступний матеріал
Експедиція на станцію "Академік Вернадський": проводи українських полярників – завершено
Loading...

Вибори-2019: Князєв назвав "найпопулярніші" порушення кандидатів

Поліція спростувала інформацію про підкуп виборців у міськраді Дніпра

У Києві виборчу агітацію проводили в дитсадочку – поліція відкрила справу