Українські страви
Українські страви Фото з відкритих джерел

Всесвітньо відомий гастрогід "Мішлен" вибачився, що назвав борщ російською стравою

Читайте по-русски
У компанії з ентузіазмом сприйняли пропозицію розпочати роботу над гастрономічним гідом київськими ресторанами

Представники всесвітньо відомого гастрогіду Michelin вибачилися за "гастрономічну необачність із неочікувано політичною конотацією". Про це у Facebook повідомило посольство України у Франції.

До цього Michelin оприлюднив пресреліз, в якому анонсували підготовку внесення московських ресторанів до свого рейтингу. В анонсі представники гастрогіду, розповідаючи про російську національну кухню, згадали й взагалі-то український борщ.

"Російський" борщ у пресрелізі "Мішлену"
"Російський" борщ у пресрелізі "Мішлену"Скріншот сайту

Це збурило вітчизняних користувачів соцмереж, які масово почали залишати негативні коментарі у Facebook. У посольстві зазначили, що вони довго спілкувалися з представниками Groupe Michelin та як наслідок – вибачення і виправлення тексту.

"І про борщ. Вчора, отримавши новину про запуск Мішленівського гастрогіду по московських ресторанах, у яких готують український борщ, ми довго спілкувались із нашими контактами у Groupe Michelin. Розмова була конструктивною. Від керівництва компанії отримали вибачення за "гастрономічну необачність з неочікуваною політичною конотацією", – заявили в посольстві.

В українській амбасаді також повідомили, що в Michelin позитивно сприйняли ідею розпочати роботу над Мішленівським гастрономічним гідом – уже саме київськими ресторанами, у пошуках автентичного українського борщу.

Дивітсья також: "Борщ за бабусиним рецептом": як в Україні готують національні страви та чим пригощають онуків

Попередній матеріал
Яку погоду чекати на Новий рік – що кажуть синоптики
Наступний матеріал
Кулеба розповів, чи є причини для закриття авіасполучення між Україною та Великою Британією
Loading...