genosse.su

ВР схвалила перерахунок грошового забезпечення сім'ям полонених військових

  Цього закону чекали десятки родин, написала віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко

  Верховна Рада України схвалила внесення змін до ст. 9 закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", передбачивши можливість перерахунку грошового забезпечення військовослужбовців, які були захоплені в полон, стали заручниками або зникли безвісти. Відповідний закон на засіданні парламенту у вівторок підтримали 237 народних депутатів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Порядок та умови перерахунку розміру грошового забезпечення, в тому числі додаткового та інших видів грошового забезпечення, військовослужбовців Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів встановлюються Кабінетом Міністрів України", – йдеться в тексті внесених до статті змін.

  Згідно із законом, йдеться про перерахунок грошового забезпечення, що виплачується членам сімей полонених, заручників і зниклих безвісти.

  Віце-спікер Верховної Ради, уповноважена Президента з мирного врегулювання конфлікту на окупованому Донбасі Ірина Геращенко, коментуючи ухвалений закон, написала на сторінці у Facebook: "Цього закону чекали десятки родин, чиї чоловіки, батьки, сини сьогодні є заручниками на окупованих територіях. До сьогодні родини заручників отримували грошове забезпечення, встановлене військовослужбовцям на день захоплення в полон. Звичайно, це було несправедливо, адже деякі хлопці утримуються бойовиками майже два роки".

  "Це голосування дуже важливе для мене, тому дякую всім колегам-депутатам, що доєдналися до розробки закону, і всім 237 депутатам, хто проголосував за. Тепер чекаємо, що закон підпише спікер і президент, сподіваюся, тут не буде жодних зволікань", – додала Геращенко.

  Як повідомляв 5.ua, 22 серпня 2016 року радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що на сьогодні знайдено або звільнено з полону бойовиків понад 3 тис. осіб

  Попередній матеріал
  Активісти розблокували головний офіс "Інтера"
  Наступний матеріал
  Велосипедисти, що втрапили у моторошне ДТП під Броварами, залишились без коштів на лікування

  Бунт матросів: МВС повідомило подробиці спецоперації з порятунку полонених на судні поблизу Одеси

  У полоні бойовиків у Луганську і Донецьку перебувають 47 українців – Тандіт

  На сьогодні знайдено або звільнено з полону бойовиків понад 3 тис. осіб – Тандіт

  За час бойових дій на Донбасі зникли безвісти 24 бійці Нацгвардії, шестеро ще у полоні

  Матері полонених бійців припинили голодування – Геращенко

  Українські туристи заполонили узбережжя Анталії