gorozhanin.dp.ua

Активісти розблокували головний офіс "Інтера"

  Журналісти вдячні Президентові та генпрокуророві за сприяння

  Станом на 17:00 вівторка, 6 вересня, активісти розблокували головний телевізійний центр "Інтер Медіа Груп". Про це йдеться у повідомленні телеканалу.

  Як зазначається, журналісти завдячують скасуванню блокади "Інтера" діям Нацполіції, Нацгвардії, а також широкому громадському резонансу та підтримці професійної спільноти і громадськості.

  Повідомляється, що телеканал "Інтер" ні про що не домовлявся з мітингарями, які блокували роботу телецентру.

  "Ми вдячні за втручання Президента П.О.Порошенка, за його доручення генпрокурору Ю.В.Луценку об'єктивно розслідувати терористичну атаку і підпал компанії "Національні інформаційні системи", що виробляє інформаційні програми для телеканалу "Інтер", – йдеться у повідомленні телеканалу.

  Водночас у телекомпанії заявили, що вимагають "об'єктивного публічного розслідування терористичної атаки і підпалу, скоєних 4 вересня, блокування головного телецентру "Інтер Медіа Груп", незаконного перешкоджання професійній діяльності журналістів 5-6 вересня та притягнення винних до відповідальності незалежно від їхніх посад".

  "Ми заявляємо про неприпустимість переслідувань за політичними мотивами з боку політиків із "Народного фронту", міністра МВС, і пов'язуємо тиск на канал зі своєю професійною діяльністю", – зазначено у повідомленні "Інтера".

  Як повідомлялося, ранком понеділка, 5 вересня, активісти прийшли з пікетом під головний офіс телеканалу "Інтер". Вони обклеїли огорожу роздруківками з написами "Інтер – геть", такий же напис нанесений на паркані фарбою. Того ж дня акцію протесту під офісом "Інтера" проголосили безстроковою, перед будівлею встановили намети. 

  Частина мітингарів залишилася під будівлею "Інтер" на ніч. Вони заявили про намір збудувати під офісом телеканалу блокпост.

  Протягом вівторка, 6 вересня, мітингувальники намагалися перешкодити доступу журналістів до приміщення телеканалу.

  Попередній матеріал
  Бюджетний процес відбуватиметься в парламенті дуже складно – політолог
  Наступний матеріал
  ВР схвалила перерахунок грошового забезпечення сім'ям полонених військових
  Loading...

  ЄС вимагає неупередженого розслідування щодо нападу на офіс "Інтера"

  Блокада "Інтера" триває: активісти не пускають журналістів до приміщення телеканалу

  Ночівля під "Інтером": пікетувальники хочуть збудувати під офісом телеканалу блокпост

  Деканоідзе: Нацполіція відкрила кримінальне провадження за фактом підпалу офісу "Інтера"