Українські туристи заполонили узбережжя Анталії

Українські відпочивальники у турецькій Анталії нині другі за численністю після німців. Не лякають наших співвітчизників ані військові заколоти, ані надзвичайні стани

Понад 10 мільйонів – така кількість туристів щорічно відвідує середземноморський курорт Туреччини. У провінції лунають десятки мов різних країн, цього року анталійське узбережжя гучно заговорило українською.

Цього сезону до Анталії завітали вже 320 тисяч українців. Після німецьких відпочивальників наші громадяни другі за чисельністю. Вітчизняних туристів не лякає ані спроба військового заколоту, ані запроваджений надзвичайний стан.

Утім, попри тишу для туристів, останні події у країні помітно позначилися на туристичному бізнесі регіону. Як зазначає губернатор Анталії, найбільше на національний склад відпочивальників вплинуло загострення відносин із Росією. Саме втрата російських туристів стала головною причиною привабливих пропозицій Туреччини для громадян інших країн. 

Окрім теплого моря і славнозвісного ол інклюзив, українські відпочивальники в Анталії дедалі більше цікавляться й гірським туризмом.

Одна з візитівок Анталійського узбережжя – гора Тахтали. Понад 2300 метрів – таку висоту взимку опановують альпіністи, а влітку в попиті парашутний спорт.

Теплий сезон у середземноморській Туреччині розпочинається у квітні і триває сім місяців. До жовтня Анталія готується прийняти ще близько 400 тисяч українських туристів.

З Анталії – Катерина Лихогляд, Ян Доброносов, "5 канал"

Попередній матеріал
Путін зрозумів, що подальше захоплення територій України не дасть результату – Антон Геращенко
Наступний матеріал
Рената Кузьміна в Україні немає – заступник генпрокурора

Наскільки безпечно відпочивати в турецькій Анталії

В Анталії прогримів вибух

Ердоган збирається схвалити повернення Туреччини до смертної кари

Чистки в Туреччині поширились на науковців та діячів спорту

Збитки Туреччини від спроби перевороту склали понад $100 млрд

5 канал - трансляція наживо