Наскільки безпечно відпочивати в турецькій Анталії

Надзвичайний стан, який оголосила турецька влада, не позначився на містах середземномор'я

Більше 300 тисяч українців цьогоріч уже відпочили в турецькій Анталії, іще стільки ж завітають туди до кінця сезону. Не лякає українських відпочивальників ані спроба військового заколоту, ані його наслідки - в країні нині запроваджений надзвичайний стан. Чи позначаться ці обмеження на туристах та чи безпечно нині відпочивати в Анталії - у сюжеті журналістів "5-го каналу".

Туристка Ольга Вяхєрева приїхала до Туреччини місяць тому. Під час спроби військового перевороту вона з дитиною саме відпочивала в Анталії. За її словами, нічого незвичного не відчула. А про події військового перевороту дізналася з телевізійних новин.

З родиною приїхала до Анталії й Ольга Матковська. Одразу після буремних подій. Розповідає, що від подорожі її довго відмовляли батьки, утім, таки наважилася летіти.

"Українці - народ безстрашний, тому ризикнули і не пошкодували. Звичайно, родичі відмовляли, батьки, але разом з тим вже якось так налаштувалися на відпочинок, ну і побачили, що за кілька годин це все призупинилося", - розповіла туристка Ольга Матковська.

Машини на під'їзді до аеропорту - оглядають усі без винятку. І щоб уникнути заторів - навіть розширили дорогу - з двох смуг до п'яти.

"У Європі, припустимо, лише одна точка контролю, де перевіряють при в'їзді в аеропорт, в Анталії, як ви могли бачити, є контроль при в'їзді в аеропорт, при вході в будівлю, і ще - на шляху до літака. Крім того, є металошукачі, також особисто оглядають 80 відсотків багажу", - наголосив керівник аеропорту Анталії Местан Яйман.

"Наша мета – збільшивши контроль, попередити можливість якихось проблем і відповідно – таким чином підвищити безпеку туристів", - сказав губернатор провінції Анталія Мюнір Каралоглу.

Губернатор Анталії розповідає, що усі шість виїздів до міста контролюють правоохоронці. Нині їхню кількість збільшили до десяти тисяч, більшість - працює в цивільному - щоб не лякати туристів.

Надзвичайний стан, який оголосила турецька влада, не позначився на містах середземномор'я. Нині вулицями Анталії неквапно ходять туристи, а місцеві мешканці стверджують - обмеження торкнулися лише державних службовців.З Анталії Катерина Лихогляд, Ян Доброносов, 5 канал.

Попередній матеріал
Перше "золото" Олімпіади в Ріо-де-Жанейро виграла американка Вірджинія Трешер
Наступний матеріал
Порошенко зустрівся з губернатором Джок'якарти

Туреччина звинуватила Австрію в екстремістських заявах

Туреччина передала США всі документи для екстрадиції Гюлена

В ЄС пояснили, чому Туреччина не отримає "безвіз" у 2016 році

Туреччина заблокувала базу ВПС США "Інджирлік"