Вірджинія Трешер
5 канал

Перше "золото" Олімпіади в Ріо-де-Жанейро виграла американка Вірджинія Трешер

Перші 12 комплектів нагород ХХХІ літньої Олімпіади будуть розіграні в суботу, 6 серпня, в Ріо-де-Жанейро

Першу золоту медаль XXХI літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро виборола американка Вірджинія Трешер, яка виграла змагання у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів, повідомляє видання "Радіо Свобода".

Срібним призером Олімпіади стала китаянка Ду Лі, бронзова нагорода дісталася її співвітчизниці І Силін. Українка Наталія Кальниш зупинилася за крок до фінальної вісімки, показавши 9-й результат. І Силін Наталія програла 0,1 очка.

/
/
/

Нагадаємо, 6 серпня на олімпійських об'єктах піде боротьба за 12 комплектів в 7 видах спорту — стрільба, стрільба з лука, велоспорт, дзюдо, плавання, важка атлетика і фехтування. Українці беруть участь у чоловічій груповій велогонці, особистих змаганнях у шпажисток, стрільбі з пневматичної гвинтівки, дзюдо.

ЗМІ: глава "ЛНР" важко контужений