Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Волонтери показали, як ЗСУ евакуюють поранених під Зайцевим бійців

На одному з опорних пунктів ЗСУ біля Зайцевого українські бійці зіткнулись з бойовиками-кавказцями

Волонтери "Народного проекту" оприлюднили відео евакуації поранених під Зайцевим на Донеччині бійців 43-го батальйону ЗСУ. Показові кадри та супровідний текст з'явились сьогодні, 23 червня, на сайті проекту.

Про саму подію волонтери написали так: "Інцидент трапився в районі опорного пункту "Кріт-2". Один боєць отримав наскрізне поранення плеча, хоча ворог цілив у голову. Як повідомив нам один з поранених бійців, терористи, що стріляли в них, були кавказької зовнішності".

"Наразі бійці вже перебувають в госпіталі, за їх здоров’ям стежать лікарі. Весь 43-й батальйон продовжує займати свої позиції", – зазначили активісти. Інформація оприлюднена сьогодні, але за нашими даними, знятий епізод стосується подій минулого тижня – передати віздняте відео раніше бійці не мали можливості. "Дуже вдячні український авіації, яка у випадку поранення солдатів, здатна оперативно доставити їх до госпіталю, чим рятує життя українським військовим", – підкреслили у People’s Project.

Також волонтери уточнюють інформацію щодо теперішньої ситуації на опорних пунктах оборонців Зайцевого. За попередніми даними, там знову є поранені.

Як повідомляв 5.ua, напередодні у в районі Зайцевого був ліквідований російський снайпер. Допомогти волонтерам вчасно відреагувати на найбільш нагальні потреби бійців на цій та інших ділянках фронту можна завдяки проекту "Оперативне реагування".

Попередній матеріал
Кириленко: З 1 січня 2017 року буде запроваджено двоканальне фінансування профтехучилищ
Наступний матеріал
Польські археологи шукають золотий потяг нацистів

Мотузяник: Внаслідок російських обстрілів поранено більше 10 бійців ЗСУ, є загиблі

Із зони АТО евакуювали трьох важкопоранених нацгвардійців

Щоб врятувати пораненого, побратими несли бійця під обстрілами майже кілометр - він вижив

У Дніпрі лікарі врятували тяжко пораненого бійця, якому міною відірвало ноги

Тяжко поранений боєць АТО Микола Мельник потребує допомоги

Комісія медиків визнала важкопораненого Героя України Петраківського транспортабельним