прес-служба Міноборони

Комісія медиків визнала важкопораненого Героя України Петраківського транспортабельним

Медики Міноборони та МОЗ обстежили Героя України Олександра Петраківського, який зараз перебуває у Польщі

За дорученням Президента України сьогодні зранку, 20 червня, з метою обстеження пораненого під час АТО Героя України майора Олександра Петраківського до Польщі відбула міжвідомча комісія у складі медичних фахівців Міністерства оборони та Міністерства охорони здоров’я. Про таке повідомляє управління преси МОУ.

Метою поїздки було визначення стану хворого та прийняття фахового рішення щодо подальшого лікування військовослужбовця у клініках закордонних країн. Лікарі обстежили Олександра Петраківського та визначили теперішній стан хворого. Зокрема встановлено, що у пацієнта енцефалопатія складного ґенезу: спостерігається збереження деяких коркових функцій, що дозволяє сподіватися на прогрес у лікуванні. Також у Олександра є реакція, він посміхається, впізнає близьких та родичів, на очах можуть з’являтися сльози.

За висновками експертів хворий – транспортабельний, та потребує подальшого лікування і реабілітації в спеціалізованій клініці. Невдовзі представниками комісії буде прийнято рішення, щодо вибору лікувального закладу та подальшого лікування офіцера. Як повідомляв 5.ua, батько Героя, Петро Петраківський, сподівається, що воїна відправлять до спеціалізованої клініки у США.

Нагадаємо, що Указом Президента України майору Олександру Петраківському присвоєно звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка". Офіцера нагородили за "виняткову мужність, героїзм і незламність духу, виявлені 20 липня 2014 року, коли група спеціального призначення під його командуванням забезпечувала проходження колони техніки сил АТО до Луганського аеропорту". Зараз майор Олександр Петраківський перебуває у Воєводському реабілітаційному шпиталі міста Гурово-Іловецьке у Польщі.

Попередній матеріал
Прем'єр-міністр Канади відвідає Україну на запрошення Порошенка
Наступний матеріал
Тяжко поранений боєць АТО Микола Мельник потребує допомоги

"Неможливого немає" – герой Савур-Могили полковник "Сумрак" повернувся у стрій

Президент посмертно присвоїв звання Герой України майданівцю Віктору Орленку

На Чонгарі відбулося нагородження орденом "Народний Герой України"

Президент присвоїв трьом бійцям звання Герой України