На порятунок військових: комісія міністерств оборони та охорони здоров'я рушила до Польщі

Іноземні медики намагаються врятувати поранених бійців ЗСУ

До Польщі вирушила комісія міністерств оборони та охорони здоров’я, яка має обстежити Олександра Петраківського – військовослужбовця, пораненого  на Луганщині ще в липні 2014 року. Як стало відомо, він віддав свій шолом іншому бійцю, і за кілька хвилин осколок міни влучив Петраківському в голову.

Поранений герой України перебуває на лікуванні вже 2 роки. Піклування іноземних медиків дало результат. Армієць вийшов із коми.

Утім, тепер йому потрібне більш спеціалізоване лікування. Медзакладів такого спрямування в Україні немає, тож потрібно їх шукати за кордоном. Батько військового знайшов потрібний у Сполучених Штатах, та лікування стане родині у півмільйона доларів. У Міноборони кажуть, що кошти знайдуть. Зараз українські  медики мають визначити стан хворого, зокрема чи можна його транспортувати.

"Клініку ми знайшли в Америці. Там саме фахівці, які займаються тільки захворюваннями – все що зв'язано з головою. Дуже сподіваємося, що ця комісія винесе свій позитивний вердикт", – каже батько Петро Петраківський.

"Результатом роботи нашої комісії буде направлення до одного з лікувальних закладів, чи то буде в Америці, чи то буде в Японії. Прийнято рішення Адміністрації Президента для того, щоб провести відеоконференц-зв'язок з цими країнами", – повідомив заступник директора військово-медичного департаменту міністерства оборони Олег Ляшенко.

Нагадаємо, минулого тижня сімох українських захисників привезли військовим літаком до вінницького шпиталю з Дніпра.

Попередній матеріал
ООН: кількість біженців у світі сягнула 65 млн
Наступний матеріал
У Грузії вперше відбудеться сесія ПА ОБСЄ

Боєць АТО у суді змусив Кабмін розробити проект держпідтримки дітей військових

У ГУР знову фіксують втрати у лавах військових РФ на Донбасі

Минулої доби зазнали поранень п'ятеро військових та двоє мирних жителів - штаб АТО

Десантник 81-ї бригади Артем Грушецький потребує допомоги