Артем Грушецький потребує допомоги 5 канал

Десантник 81-ї бригади Артем Грушецький потребує допомоги

Два місяці тому на передовій 25-річний боєць Артем Грушецький підірвався в армійській машині на протитанковій міні, лікарі боролись за його життя в Торецьку, Бахмуті, Харкові та Києві

Нині Артем Грушецький готується до операції з пересадки кісток на нозі.

Цю службову машину Артем спершу довго реанімував, а згодом об'їздив на ній не одну тисячу кілометрів на передовій Донеччиною. Лагідно називав її "Дальнобоєм". Грудою металобрухту авто стало 9 квітня під Горлівкою, тоді переднім колесом машина наїхала на протитанкову міну. Від потужного вибуху Артем вилетів через лобове скло.

"Розвиднілось, бачу, машина горить. Я спробував стати на ноги, ноги теліпаються. Не можу зрозуміти, що зі мною, починається дуже сильний", - згадує Артем.

Про те, що його рятували в лікарнях Дзержинська та Артемівська військовий знає лише з документів, бо опритомнів лише в реанімації у Харкові. Нині Артем Грушецький лікується у Київському госпіталі. Після того, як загроза його життю минула, лікарі жартують, що той народився у камуфляжі, але без берців. У нього роздроблені ноги нижче коліна, компресійний перелом хребта, контузія та пробита легеня.

"Йому проведений курс лікування. Є позитивний ефект, консолідація кісток на правій нозі, щодо лівої ноги, то там уже проведено кілька пластичних операцій, і ще будуть проводитись додаткові операції по відновленню кісткових тканин", - повідомив травматолог клініки уражень ЦВКГ Дмитро Ніколюк.

У лікарів та десантника попереду ще багато спільної роботи. Травматологи готуються до пересадки кісток на стопі Артема, а військовий думає не про власну реабілітацію, а про те, як пояснити своїм найближчим - дружині та чотирирічній донечці - що коли одужає, повернеться до побратимів на війну.

Леся Головата, Володимир Балдис, "5 канал".

Кошти можна переказати за такими реквізитами:

- для поповнення у відділеннях ПАТ КБ "ПриватБанк":

номер рахунку 4149 4978 3316 8299 Грушецький Артем.

 

Попередній матеріал
У Маріуполі нагородили бійців Нацгвардії, які захищають місто
Наступний матеріал
Штаб: кількість обстрілів зменшилась, проте в окремих випадках бійці відкривали вогонь у відповідь
Теги:
Loading...

Поранений під Авдіївкою кіборг Євген Крючко потребує допомоги

Демобілізованому бійцеві 30-ї бригади потрібна термінова допомога

Центр допомоги учасникам АТО відкрився у Вінниці