Микола Мельник
5.ua

Тяжко поранений боєць АТО Микола Мельник потребує допомоги

Військовослужбовець 53-ї механізованої бригади Збройних сил Микола Мельник потребує допомоги. Його тяжко поранило три тижні тому в Зайцевому на Донеччині. У молодого хлопця роздроблена рука і розбита щелепа. Ліками допомагають волонтери, та на реабілітацію, яка у бійця попереду - вже потрібно збирати гроші

Боєць 53-ї механізованої бригади Микола Мельник не знає – коли і як його поранили. Не пам'ятає. Бо після вибуху кілька днів був непритомним. Знає тільки, що в Зайцевому. У київському військовому шпиталі він уже третій тиждень. Лікарі збирають до купи його руку, яка вщент роздроблена.

До війни Микола був будівельником. Народився на Волині. Восени 2014-го підписав контракт на службу у війську кулеметником. Воював чи не по всій лінії розмежування і впритул до російського кордону.

Окрім роздробленої руки у Миколи пробита щелепа. Осколок пройшов навиліт під оком. Лікарі 5 разів оперували бійця. І це ще не кінець.

Коли усі рани атовця загояться, в його руку вшиють металеву пластину, що скріплятиме розроблені кістки. Утім повноцінно функціонувати рука, припускають лікарі, навряд чи буде.

Після того як Микола залишить шпиталь, йому ще довго доведеться розробляти руку. Реабілітуватись у санаторіях. Для цього вже потрібно збирати гроші, а самостійно його родина не впорається. Необхідна допомога небайдужих. Хоча сам Микола про неї не просить. Скромний. Що робитиме в мирному житті не вирішив, бо війна його ще не відпускає.

Хоча все ж один план у Миколи є – після одужання одружитися і народити дітей.

Якщо ви хочете допомогти Миколі – реквізити розрахункової картки: ПриватБанк: 5168 7555 2097 1082 Мельник Микола Сергійович

Попередній матеріал
Комісія медиків визнала важкопораненого Героя України Петраківського транспортабельним
Наступний матеріал
Журналісти "5 каналу" побачили наслідки обстрілу бойовиками українських позицій

Президент: У наданні медичної допомоги на фронті взяли участь 2,5 тис. військових лікарів

Десантник 81-ї бригади Артем Грушецький потребує допомоги

Поранений під Авдіївкою кіборг Євген Крючко потребує допомоги

Волонтери з Вінниччини направили на Схід 8 тонн допомоги