5 канал

Президент: У наданні медичної допомоги на фронті взяли участь 2,5 тис. військових лікарів

З початку війни якісну медичну допомогу лише у лікувальних закладах Міністерства оборони отримали близько 8 тис. поранених воїнів

197 військових медиків нагороджені державними нагородами. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час урочистостей до Дня медичного працівника в Києві.

"Особливо великою зараз є відповідальність військових лікарів. У нас час зараз такий. Безпосередньо у наданні медичної допомоги на фронті взяли участь 2,5 тис. військових медиків. 197 з них нагороджені державними нагородами за мужність та героїзм проявлених під час виконання своїх обов'язків", - повідомив глава держави.

"Ще сотні цивільних і військових медиків в госпіталях, лікарнях, військово-медичних клінічних центрах щоденно борються за життя кожного пораненого нашого воїна. Роблячи те, що потім називають дивом. З початку війни якісну медичну допомогу лише у лікувальних закладах Міністерства оборони отримали близько 8 тис. наших поранених воїнів. Переважну більшість з низ, завдяки лікарям, вдалося повернути до строю або до повноцінного цивільного життя", - додав Порошенко.

Крім того, глава держави повідомив, що на Сході України загинуло 35 військових медиків.

Попередній матеріал
Електронний реєстр переселенців з'явиться найближчим часом – Рева
Наступний матеріал
Міноборони РФ формує нову дивізію під Ростовом – ЗМІ

Порошенко: На Сході України загинуло 35 військових медиків

Американські медики навчать українських колег реабілітувати тяжкопоранених бійців