Волонтери відновили хірургічне відділення військового шпиталю

  У Дніпропетровському військовому шпиталі відкрили нове хірургічне відділення. Все – від ремонту до комплектації – було силами і коштом волонтерів.

  Це приміщення в другому хірургічному корпусі Дніпропетровського військового шпиталю стояло законсервоване понад сім років. Дати нове життя закинутій хірургії взялися волонтери. Гостра потреба у додаткових ліжках та операційних кімнатах постала від початку боротьби з терористами на сході країни. Під час активних фаз протистояння до Дніпропетровська привозили поранених більше, ніж могли прийняти.

  Реконструкція занедбаного корпусу тривала близько чотирьох місяців. Спочатку приміщення розчищали від багаторічних завалів – до цієї справи долучилися небайдужі містяни. Далі справа стала за волонтерами. Вони взяли на себе збір коштів та пошук фірм, які погодилися б надати робочі руки чи матеріали безплатно.

  Військовики підраховують: волонтери заощадили державі близько п'яти мільйонів гривень. Саме стільки коштував би ремонт за ринковими цінами.

  Нове відділення розраховане на сорок ліжок. Оперуватимуть тут хірурги-стоматологи та лікарі ЛОР-профілю. Та зупинятися лише на ремонті волонтери не мають наміру: тепер збирають гроші на закупівлю нового хірургічного обладнання.

  Попередній матеріал
  Бійці АТО самі для себе створюють мобільні будиночки
  Наступний матеріал
  Підсумкова прес-конференція Яценюка: основні сигнали

  Кияни зносять волонтерам подарунки для бійців АТО

  Волонтери передали позашляховик для бійців контррозвідки СБУ

  У Чернівцях поховали волонтера, що загинув на Сході в День Святого Миколая

  Волонтери "Народного тилу" влаштували день відкритих дверей