Фото прес-центру СБУ

Волонтери передали позашляховик для бійців контррозвідки СБУ

  Волонтери передали представникам Служби безпеки України автомобіль УАЗ (військової моделі лімітованого випуску) для потреб у зоні АТО.

  Про це 26 грудня повідомили у прес-центрі СБУ.

  Волонтер Арсеній Пушкаренко розповів, що УАЗ подарував підприємець з Полтавщини, автівка була капітально відремонтована на кошти волонтерів – технічні характеристики змінені з урахуванням специфіки застосування її як бойової машини.

  За словами волонтера, рішення віддати автомобіль саме співробітникам контррозвідки СБУ, які цими днями відзначають чергову річницю створення підрозділу, було прийнято враховуючи їх надзвичайно важливу і професійну роботу, в тому числі й у зоні АТО.

  "Дивлячись, читаючи багато видань, ми бачимо, що практично щодня контррозвідка у різних містах України затримує диверсантів, терористів, їх посібників – контррозвідка працює дуже професійно та якісно, і ми вирішили її підтримати", - наголосив Пушкаренко.

  Заступник голови СБУ Віктор Ягун, приймаючи автівку, від імені керівництва Служби висловив вдячність волонтерам, які високо оцінили роботу контррозвідки. Він передав активістам грамоти Служби безпеки України.

  Радник голови СБУ Маркіян Лубківський наголосив, що це безцінний подарунок для СБУ, оскільки свідчить про підтримку громадськістю дій Служби.

  "Ми відчуваємо підтримку людей, які жертовно допомагають нашій перемозі. Це для нас надзвичайно важливо. Й цим УАЗ є набагато дорожчим за будь-яку іномарку", - наголосив він.

   [media type="youtube" link="i3mOe1Fdwxg&feature"]   

  Попередній матеріал
  Президент Туреччини порадив Європі "подолати ісламофобію"
  Наступний матеріал
  ДАІ попереджає водіїв про наближення різкого погіршення умов на дорогах
  Теги:
  Loading...

  Волонтери "Народного тилу" влаштували день відкритих дверей

  Волонтери створили першу пересувну пральню для бійців АТО

  Київські волонтери зібрали 200 тис. грн. для військового шпиталю

  Херсонські волонтери передали воїнам-артилеристам три мобільні комфортні будиночки