Народний тил

Волонтери "Народного тилу" влаштували день відкритих дверей

  Більше тридцяти машин, майже сотню тепловізорів і десятки тонн спорядження відправили на передову волонтери "Народного тилу" більш ніж за півроку своєї діяльності. Сьогодні вони влаштували своєрідний день відкритих дверей, щоб звітувати – що і скільки їм вдалося назбирати для українських бійців.

  Усе починалося з таких невеликих подарунків. Тепер же – ледь не щодня з волонтерського складу на передову вирушає вантажівка з необхідним для бійців. Допомагають і прості українці, і великий бізнес.

  "Мабуть, не залишилося жодного батальйону, який би обійшли своєю увагою. Звичайно – комусь менше, комусь – на взвод. Якісь підрозділи, типу полків спецназу ми забезпечували від самого початку дуже добре" – каже волонтер "Народного тилу" Роман Сініцин.

  36 машин переважно англійського виробництва вже відправили на фронт волонтери "Народного тилу". При чому 5 із цих автомобілів – вже згоріли. Вже найближчими днями їм на зміну поїдуть нові позашляховики. До кожного джипу кладуть ремонтний набір.

  У кожного волонтера є спеціалізація. Валентин Гриб – відповідає за безпілотники. 13 таких апаратів, кожен із яких коштує кілька тисяч доларів, вже доправили на передову. Ще чотири – нині збирають і тестують. Волонтер знає приклади, як безпілотники рятують цілі підрозділи.

  Ще одна річ, без якої бійцям дуже важко – тепловізори, адже вони - очі підрозділу вночі.

  Бійці ж, коли приходять на ротацію, передусім прямують до волонтерського штабу – подякувати.

  В офісі "Народного тилу" навіть з'явилася "стіна подяки" від підрозділів. Тут – усі батальйони, які тільки існують, прикордонні загони, Нацгвардія, 92-га, 79-та бригади тощо. А добровольці з "Азова" подарували навіть власний трофей – вороже знамено.

  Волонтери переконані – вже скоро настане час, коли такі прапори залишаться в Україні тільки у ролі трофеїв.

  Попередній матеріал
  Російські терористи залишили без струму 61 населений пункт Луганщини
  Наступний матеріал
  Порошенко: бійці передової повинні мати особливі умови оплати
  Теги: