подарунок
5.ua

Кияни зносять волонтерам подарунки для бійців АТО

  Столичні волонтери нині справно відправляють новорічні подарунки для бійців на Схід. Тішаться – напередодні свят кияни активізувалися та зносять їм те, чим хотіли би порадувати вояків на блокпостах.

  Напередодні Нового року у волонтерів – жодної вільної хвилини: готують святкові подарунки для бійців. Перед святом – окрім стандартних шкарпеток, термобілизни та харчів – на склади несуть солодощі, подарункові набори та ящики мандаринів. Приносять спиртні напої, але таке волонтери одразу повертають і просять не нести.

  Окрім їстівних гостинців – багато листівок, дитячих малюнків, новорічні іграшки та навіть патріотичні ялинки. А ще – вишиті ікони та обереги. Машини з подарунками на Схід відправляють щодня.

  Щоб створити бійцям бодай трохи святковий настрій – гостинці загортають у подарунковий папір, тож волонтерам доводиться опановувати і це мистецтво.

  Продуктів нині, кажуть, удосталь, а от усе, що може зігріти, цигарки та ліки – потрібні завжди. Волонтери ж зі свого боку обіцяють працювати без новорічних канікул.

  Попередній матеріал
  Угорщина готова відновити реверс газу в Україну з 1 січня
  Наступний матеріал
  Черговий "день тиші" у зоні АТО – інтенсивність боїв наростає

  Урядова "гуманітарка" прибула до Тельманівського району Донеччини

  Різдвяна гуманітарна допомога з Польщі уже в Україні

  Волонтери передали позашляховик для бійців контррозвідки СБУ

  У Чернівцях поховали волонтера, що загинув на Сході в День Святого Миколая