Кремль
Кремль nv.ua

Вояж нардепів у Москву на 9 травня: як до цього ставляться українці

  Читайте по-русски
  В регіональному розрізі в усіх областях України переважає позиція засудження такого кроку

  Понад 60% громадян України не підтримують ідею участі українських політиків у російських заходах до 9 травня в Москві. Про це поінформував аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Сергій Шаповалов 5 травня під час онлайн-презентації дослідження, повідомляє "Укрінформ".

  "Як ми знаємо, такі заходи перенесені, відтерміновані, але разом з тим, деякі наші політики навряд чи відмовляться від поїздки до Москви на День перемоги через це. Загалом ідею їхньої участі у таких заходах не підтримують понад 60% опитаних по всій країні (50% зовсім не підтримують і 11,1% відповіли, що скоріше не підтримують), а підтримують 20% (10,4% цілком підтримують таку ідею і 10,2 – скоріше підтримують)", – зазначив Шаповалов.

  При цьому в регіональному розрізі, за його словами, в усіх регіонах України переважає позиція засудження такого кроку: на заході – 72,3%, у центрі – 65%, на півдні – 50,6% і на сході – 48,9%. Хоча на півдні та сході, разом з тим, близько третини респондентів (29,4% та 28,9%) готові підтримати таку ідею.

  Загальнонаціональне дослідження проведене Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 17 по 22 квітня в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Дослідження проводилося методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

  Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вирішив відкласти проведення параду до Дня перемоги (9 травня), зважаючи на поширення COVID-2019. 

  Попередній матеріал
  Людмила Денісова повідомила про факти знущання у Кропивницькому СІЗО
  Наступний матеріал
  У Києві на акцію протесту вийшли лікарі швидкої допомоги – що кажуть
  Loading...

  Уперше за 25 років: Путін таки скасував парад на 9 травня

  Трамп не відвідає Москву 9 травня – ЗМІ

  Те, що "деды воевали", не зупинило росіян від вторгнення у Крим і на Донбас – нардеп відповів Киві

  Зеленський повинен пояснити, чи збирається на парад у Москву 9 травня разом із ОПЗЖ – заява "ЄС"

  Про День примирення та пам'яті 8 травня і "побєдобєсіє" 9-го – "БлогПост"

  Понад 1400 масових заходів за день: МВС звітує про ситуацію в Україні 9 травня