Парад на Червоній площі у Москві
Парад на Червоній площі у Москві http://kremlin.ru/

Уперше за 25 років: Путін таки скасував парад на 9 травня

  Читайте по-русски
  За словами президента РФ, до заходу в нинішніх умовах підготуватися не встигнуть

  Президент Росії Володимир Путін вирішив відкласти проведення параду до Дня перемоги (9 травня), зважаючи на поширення COVID-2019. Відповідну заяву він зробив під час наради з постійними членами Ради безпеки Федерації, передає російський "Інтерфакс".

  За словами Путіна, для проведення параду 9 травня, підготовку вже потрібно було б розпочати, однак "ризики, пов'язані з епідемією, пік якої не пройдений, ще надзвичайно високі, і це не дає мені права починати зараз підготовку до параду та інших масових заходів".

  Наразі відомо, що крім традиційного щорічного параду до Дня перемоги на Красній площі в Москві, масові заходи та паради будуть скасовані по всіх регіонах Росії.

  Раніше ж низка російських ЗМІ повідомляли, що ветеранські організації РФ звернулися до Путіна з проханням про перенесення параду на іншу дату. Тоді йшлося про можливість проведення заходу 24 червня або 3 вересня. 

  Зауважимо, що минулої доби в Росії зафіксували антирекорд за кількістю нових випадків зараження. На коронавірус там захворіли ще 3448 осіб. Загалом кількість заражених COVID-2019 росіян сягає 27 938. Від початку пандемії коронавірусу в країні померли 232 людини з підтвердженим діагнозом.

  Попередній матеріал
  Марина Порошенко передала в Київський військовий госпіталь захисні костюми для лікарів та великодні паски
  Наступний матеріал
  СБУ затримала силовика, якого підозрюють у співпраці з генерал-майором Валерієм Шайтановим
  Loading...