Внаслідок політики ЄС Україна може зіткнутися з проблемою нелегальних мігрантів – глава Держприкордонслужби

  Через політику Євросоюзу щодо посилення заходів у боротьбі з незаконною міграцією, її потоки можуть переорієнтуватися на інші напрямки, зокрема й на Україну

  Україна може зіткнутися з різким збільшенням кількості нелегальних мігрантів, які намагатимуться потрапити до країни за будь-яку ціну, заявив глава Держприкордонслужби Петро Цигикал, повідомляє "Укрінформ".

  За словами глави українського прикордонного відомства, через політику Євросоюзу щодо посилення заходів у боротьбі з незаконною міграцією, її потоки можуть переорієнтуватися на інші напрямки, зокрема й на Україну.

  "Сьогодні ми вже спостерігаємо збільшення кількості незаконних мігрантів на каналах легального в'їзду. Потенційні незаконні мігранти, спираючись на підтримку діаспори, офіційно видані документи й інші умовно законні шляхи, намагаються потрапити в Україну, щоб потім тут залишитися нелегально або далі незаконно переходити кордон до ЄС", – зазначив Цигикал.

  Він додав, що насамперед йдеться про вихідців із країн Африки та Близького Сходу.

  Як повідомляв 5.UA, після 10-годинних переговорів лідерам Європейського Союзу таки вдалося досягти згоди в питанні мігрантів. Нові міграційні центри створюватимуть у тих країнах Євросоюзу, які на це погодяться. Там біженців перевірятимуть, а вже звідти – розподілятимуть між державами, які приймуть їх добровільно. Такий табір мають намір організувати і в одній з країн Північної Африки.

  Попередній матеріал
  Жителі містечок на кордоні з Польщею: Такого потоку заробітчан не бачили навіть у 90-х
  Наступний матеріал
  Європейські дороги у столиці – мрія чи реальність: поставте запитання голові "Київавтодору" – відео

  ЄС визнає істотний прогрес українських реформ

  У Брюсселі завершився ключовий саміт Європейської Ради: підбиваємо підсумки

  Після 10 годин переговорів: лідери Євросоюзу домовилися в питанні мігрантів

  28 країн-членів ЄС закликали Росію визнати відповідальність за збиття MH17

  На півроку: ЄС продовжить економічні санкції проти Росії

  Засуджені за перевезення нелегалів: у Греції перебуває понад 150 українців