Скріншот відео

"Великий романтик, який любив життя": близькі та колеги прощалися з покійним журналістом Шевченком

Кажуть, громадський діяч запам'ятався як ідейна людина, надійний друг і наполегливий професіонал

Помер колишній народний депутат, журналіст і громадський діяч Віталій Шевченко. Його серце зупинилося на 65-му році життя після тривалої хвороби.

Попрощатися з діячем у п'ятницю, 21 вересня, до Будинку письменників прийшли родичі, друзі, колеги-журналісти і письменники, представники політичних сил. Провести його в останню путь до Києва також приїхали земляки з Чернігівщини.

Присутні ділилися спогадами. Кажуть, запам'ятався він як ідейна людина, надійний друг і наполегливий професіонал. Поховають Віталія Шевченка на Байковому кладовищі.

"Він був принциповим, він був діловим, вимогливим спочатку до себе. Вчора я проїздила повз будинок, де він народився. Я зупинилася і сказала – "немає". Віталія немає і вже не буде. Залишиться тільки пам'ять, твори, які він писав. Він дуже велику творчу роботу проводив", – пригадує колишній директор "Радіо Ічнянщини" Галина Гурчинська.

"Наполегливість, цілеспрямованість, впевненість у собі. Вірність, любов до своєї землі – це те, що обов'язково треба пам'ятати про Віталія Федоровича. Це була людина слова, дуже надійний. Дуже надійний, і крім того, – великий романтик. Він був великим романтиком, який любив життя", – розповів директор Міжнародного фонду Івана Франка, перший заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ігор Курус.

"Це великий приклад, що можна бути в політиці, бути державним діячем і при цьому зберігати честь, гідність, зберігати внутрішню свободу. Справжній воїн, дуже принциповий. Але також і великий жартівник і життєлюб. І коли після операції лікар запитав, що вас турбує, він сказав – Гватемала. Ситуація в Гватемалі. Я думаю, в цьому весь тато. Робив колосальні державні справи, але робив легко, оточував себе дуже хорошими людьми. Дуже сильний приклад", – ділиться син Віталія Шевченка, посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Віталій Шевченко родом із Чернігівщини. Зробив кар'єру журналіста. Писав, зокрема, на суспільно-політичні теми, саме тому перебував під пильним наглядом КДБ.

Потому займався політикою, був народним депутатом 2-го, 3-го та 4-го скликань. Від 2005 до 2009 очолював Національну раду з питань телебачення і радіомовлення. Був членом Національної спілки журналістів, письменників і краєзнавців України.

Експерти на раз вносили Віталія Шевченка до списку ста найвпливовіших людей України.

Попередній матеріал
В Україні видали 10-мільйонний біометричний паспорт: хто його отримав
Наступний матеріал
Підозрюваних у збройному нападі на інкасаторів в Одесі затримали
Loading...

Помер відомий український журналіст і політик

Луценко прокоментував "справу проти Ситника": чи існує таке провадження

Помер колишній Прем'єр-міністр України

Смертельна ДТП під Запоріжжям: загинули чотири людини, двоє госпіталізовані

На Волині отруїлися діти та вагітна жінка: один хлопчик помер

Седлецька опублікувала лист, у якому ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до її телефону