Біометричний паспорт
Біометричний паспорт 5.ua

В Україні видали 10-мільйонний біометричний паспорт: хто його отримав

Українські паспорти вже більш як рік приймає Європа, і ми не створили жодних проблем, сказав Президент

Українка отримала десятимільйонний біометричний паспорт. Його вручили студентці Поліні, яка навчається на політолога в КНУ імені Тараса Шевченко. Про таке повідомляє "5 канал".

Дівчина сказала: "Сьогодні я отримала десятимільйонний паспорт. Я дуже щаслива в цей момент. Сьогодні я щаслива вдвічі, бо я живу у вільній, незалежній Україні. І по-друге, я щаслива, що мені випала така честь –отримувати 10-мільйонний біометричний паспорт. І вручає мені його Президент Петро Порошенко... І я хочу привітати всіх з цим великим кроком до нашої європейської інтеграції".

Своєю чергою, Порошенко сказав: "Два роки тому я був першим громадянином, який отримав біометричний закордонний паспорт за номером один, моя дружина отримала за номером 100... Україна дуже довго йшла до права мати біометричні паспорти, які надають право безвізових подорожей до ЄС… Українські паспорти вже більш як рік приймає Європа, і ми не створили жодних проблем, як і обіцяли. Навпаки, українців запрошують, а ми кажемо "ні". Ми будемо створювати кращі умови для робочих міць, щоб українці залишалися тут працювати, а їхали тільки як туристи, як студенти, як підприємці. І думаю, це дуже правильний напрям".

Президент також зазначив: "І 10 мільйонів точно означає, що виявилися неправі ті, хто казав, що українцям не потрібні паспорти. 10 мільйонів, кожен четвертий українець отримав біометричний паспорт, а такі, як Давид і Влада (на урочистостях були діти – ред.) з нетерпінням чекають можливості отримати свої паспорти". Глава держави додав: він дуже сподівається, що коли Давид і Влада отримуватимуть свої паспорти, то Україна вже буде в Євросоюзі.

Як повідомляв 5.UA, Україна посіла 24 місце за "силою паспорта"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Попередній матеріал
Хода і голуби: у Чернівцях та Івано-Франківську відзначили Міжнародний день миру
Наступний матеріал
"Великий романтик, який любив життя": близькі та колеги прощалися з покійним журналістом Шевченком