Юрій Луценко на YES
Юрій Луценко на YES 5 канал

Луценко прокоментував "справу проти Ситника": чи існує таке провадження

Справа щодо директора НАБУ Артема Ситника стосується розголошення особистих даних фігурантів кримінального провадження, утім про підозру проти нього нині не йдеться

Генпрокуратура поки немає ані подозри, ані подання на директора НАБУ Артема Ситника. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко під час виступу на 15-ій Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

Водночас, генпрокурор не заперечив: справа щодо Ситника справді існує. Вона стосується розголошення особистих даних фігурантів кримінального провадження. Цю інформацію директор НАБУ нібито відкрив журналістам під час закритої зустрічі. При цьому журналісти, які були присутні на зустрічі, просто виклали цю розмову в Інтернет.

Луценко переконує: експертиза вже встановила, що голос на аудіозаписі справді належить Ситнику і він розкрив медійникам дані "прослушки". Щоби з'ясувати деталі, ГПУ запросила доступ до інформації з телефона журналістів і суд цей дозвіл надав. Тепер це обурює представників ЗМІ.

Сам Ситник уже заявив, що пов'язує можливу підозру з майбутніми виборами, а свою провину відкидає. Генпрокуратура наголошує – запрошені дані стосуються винятково того моменту, коли геолокація показувала присутність журналістів у офісі НАБУ.

"Ніякого подання на Ситника я не готую. На цей момент немає навіть підозри, але кваліфікація дій пана Ситника і пана Холодницького з юридичної точки зору, є зовсім різною. Пан Холодницький вів розмови із фігурантом справи, у ході яких він передавав відомості про саму справу. Стосовно ж пана Ситника, то він дослівно читав матеріали прослушки. Мені поки що недостатньо даних для того, щоб говорити про підозру конкретній посадовій особі", – прокоментував чільник ГПУ.

Повний виступ генпрокурора Юрія Луценка на YES Ukraine-2018 дивіться у відео: 

Попередній матеріал
У Харкові в метро сталася пожежа – фото, відео
Наступний матеріал
Кремль хоче розчленувати та федералізувати Україну – Клімкін
Loading...