Гайдукевич
Гайдукевич відкриті джерела

"Повернув віру у наше військо": Луценко назвав визначного українського журналіста

New generation, нове покоління має навчитися робити, перш ніж критикувати, наголошує генпрокурор

Під час виступу на 15-ій Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії генеральний прокурор України Юрій Луценко закликав журналістів та громадських активістів відходити від пошуків "зради" повсюдно і спрямувати свою енергію на добру справу.

"Я упевнений, що героєм є не той, хто каже "Наша армія недоїдає" та поширює інші фейки, які закидає телебачення, а той Гайдукевич, між іншим журналіст ( Віталій Гайдукевич – журналіст та ведучий "5 каналу" – ред.), який просто взяв і з колегами зробив нову форму нового українського війська, повернувши віру, гордість за наше українське військо", – зазначив Луценко. 

Він наголошує: якщо люди з активною громадською позицією мають сили та амбіції – вони можуть упевнено йти до влади, аби самим змінювати країну на краще.

"Я упевнений, що new generation, нове покоління, має навчитися робити. Так – критикувати дуже популярно, і це правильно. Для цього існує демократія. Для цього існують журналісти, депутати, опозиція, громадське суспільство. Але дуже часто нам – тим, хто взяв на себе відповідальність прийти до влади – не вистачає молодої крові. Двері відкриті – виходьте, заміщайте нас. Але припиняйте огульні розмови про те, що нічого не змінюється", – наголосив генпрокурор. 

Нагадаємо, Віталій Гайдукевич став кращим тележурналістом 2014 року.

Повний виступ генпрокурора Юрія Луценка на YES Ukraine-2018 дивіться у відео: 

Попередній матеріал
Щорічна Ялтинська Європейська Стратегія: виступ генпрокурора Луценка – відео
Наступний матеріал
Коболєв, Зеркаль та Кокс на YES Ukraine-2018: панель "Північний потік-2" – завершено