lichnosti.net

Помер відомий український журналіст і політик

  Віталій Шевченко одним із першим в українській журналістиці написав серію публікацій про хлопців, загиблих в Афганістані, в яких розповідалося про жахливі наслідки війни, що її розв'язав СРСР 

  У середу, 19 вересня, в Києві помер український політик, журналіст і письменник Віталій Шевченко. Він є батьком посла України в Канаді Андрія Шевченка. Про таке повідомляє УНІАН.

  Віталій Шевченко був народним депутатом України в парламенті 2-го, 3-го, 4-го скликань. Обіймав посаду голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в 2005-2009 роках.

  Шевченко одним із перших в українській журналістиці написав серію публікацій про юнаків, загиблих в Афганістані, в яких розповідалося про жахливі наслідки війни, розв'язаної СРСР.

  У 1991-му він оприлюднив секретні документи про наслідки Чорнобильської катастрофи, а влітку того ж року виступив з циклом лекцій про аварії на ЧАЕС в містах Канади.

  Крім того, він рецензував новинки української літератури, готував літературно-драматичні передачі (близько 50 сценаріїв літературних композицій для Українського радіо, літературні радіопередачі для дітей, мистецькі телепередачі для молоді тощо).

  Віталій Федорович – батько відомого журналіста і політика, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Канаді Андрія Шевченка. Також у нього залишилися дочка Богдана і син Євген.

  Попередній матеріал
  МОЗ: Силовики намагаються вилучити сервер із реєстром інсулінозалежних пацієнтів
  Наступний матеріал
  Стало відомо ім'я українця, який відвідав усі країни світу

  Луценко прокоментував "справу проти Ситника": чи існує таке провадження

  Смертельна ДТП під Запоріжжям: загинули чотири людини, двоє госпіталізовані

  На Волині отруїлися діти та вагітна жінка: один хлопчик помер

  Седлецька опублікувала лист, у якому ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до її телефону

  ГПУ дозволили отримати лише частину інформації з телефону Седлецької – реакція журналістки

  Заради видовищного селфі: під Києвом помер підліток