rbc.ua

Адвокат Фейгін про вирок Сущенку: Погіршити термін покарання вже неможливо

На думку захисника, українська влада наразі, щонайменше, має домагатися переведення журналіста до Рязанської або Мордовської колонії, куди можуть дістатися адвокати та родичі політв'язня

Верховний суд Росії в середу оголосить остаточний вердикт щодо справи ще одного заручника Кремля – журналіста агенції "Укрінформ" Романа Сущенка. Захист навіть не сподівається, що Сущенка звільнять. Каже, якщо вирок буде не 12 років, а 10 – уже добре.

Природно, Роман усі звинувачення відкидає. Про це "5 каналу" повідомив громадський захисник українського кореспондента Марк Фейгін.

"Закрите це засідання може скластися сприятливо, враховуючи, що обвинувачення не подало свій протест на вирок суду першої інстанції. Це означає, що погіршити термін покарання і саме покарання вже неможливо... Після вступу вироку в повну силу, можна провести прямі переговори між Порошенком і Путіним, щоб домогтися прискорення процесу домовленостей про обмін – це перше. Якщо вже неможливо домогтися негайного обміну, то робити треба те, щоб верховна влада в Україні спробувала полегшити долю Романа – щоб його відправили в Рязанську колонію, в Мордовську колонію, куди можуть дістатися його адвокати та родичі", – прокоментував правозахисник.

Нагадаємо, 4-го червня Московський міський суд вирішив, що Роман Сущенко – шпигун і кинув його на 12 років до колонії суворого режиму. Марк Фейгін подав скаргу на рішення суду. Він уже заявив, щойно вирок набуде чинності, вони будуть звертатися до Європейського суду з прав людини. Романа Сущенка затримали в Росії ще 30-го вересня 2016 року.

Попередній матеріал
"Величезні внески": як Росія проплачує свою участь у ПАРЄ
Наступний матеріал
Казанський розповів, чим Захарченко не вгодив Путіну

"Величезні внески": як Росія проплачує свою участь у ПАРЄ

"Мозку та серцю бракує кисню": Денісова про стан Сенцова

Затримання рибалок: у ДПСУ кажуть, що Росія досі мовчить про долю українців

Сенцову важко вставати з ліжка – адвокат

На сході України "засвітилися" нові російські системи радіоелектронної боротьби – ЗМІ

РФ розпочала наймасштабніші за останні 37 років військові навчання – що відомо