Людмила Денісова у ВР
Людмила Денісова у ВР 5 канал

"Мозку та серцю бракує кисню": Денісова про стан Сенцова

У Росії ж досі заявляють, що стан здоров’я українського політв’язня на 121-му дні голодування не погіршився

В українського режисера та політв'язня Олега Сенцова погіршився стан здоров’я. Про таке повідомила Уповноважена з прав людини Людмила Денісова на сторінці у Facebook

"Знову отримала жахливу звістку. В Олега Сенцова погіршився стан здоров’я. До довгого списку тяжких діагнозів додалася гіпоксія. Мозку та серцю Олега не вистачає кисню. Від цього в його голові – туман, все тіло німіє", – написала український омбудсмен.

Вона також наголосила, що не вірить жодному слову РФ.

"Вони лише роблять гучні заяви, що стан здоров’я українського політв’язня на 121 дні голодування не погіршився. Але у мене немає жодного офіційного підтверджуючого документа. Олег Сенцов на межі. Інакше він не написав би заповіт на свою творчість. Але незламний, вперто бореться за долі всіх політв’язнів", – зазначила уповноважена.

Денісова наголосила: хоче бачити медичну довідку про стан здоров’я Сенцова від незалежної медичної комісії.

"Я маю переконатися в тому, що він отримає необхідну йому допомогу. Саме тому, вкотре звертаюся до омбудсмена РФ Тетяни Москалькової та до голови Ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства та прав людини Михайла Федотова", – уточнила омбудсмен.

Як інформував 5.UA, бранець Кремля Олег Сенцов уже не вірить, що повернеться в Україну. Він написав заповіт на свою творчість у разі смерті. Про таке повідомила сестра політв'язня Наталія Каплан. 

Нагадаємо, незаконно заґратований український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. 8 серпня сестра Сенцова отримала від нього лист, у якому українець каже, що "кінець близький, і він це не про звільнення". Зі слів сестри, ув'язнений майже не піднімається з ліжка, а стан здоров'я Сенцова катастрофічний.

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: У Санкт-Петербурзі люди вийшли з вимогою звільнити українських в'язнів зі "списку Сенцова"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Тітушки залили ртуттю ректорат Одеського медуніверситету – Супрун
Наступний матеріал
На Херсонщині від ботулізму помер чоловік, а дружина опинилася в реанімації
Loading...