Нова партія вакцини CoronaVac в Борисполі
Нова партія вакцини CoronaVac в Борисполі МОЗ

В Україну прибула нова партія китайської вакцини CoronaVac – пів мільйона доз

  Читайте по-русски
  Нові надходження вакцин будуть щотижя, стверджує Максим Степанов

  Нова партія китайської вакцини CoronaVac – 500 тисяч доз – прибула до столичного аеропорту "Бориспіль". Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я у Facebook.

  "Згідно з домовленостями і контрактами, щотижня плануємо отримувати нові надходження вакцин. Хочу нагадати, що всі вакцини безпечні і ефективні. Це наш шанс врятувати своє здоров’я і повернутися до нормального життя", – сказав очільник МОЗ Максим Степанов.

  Щеплення вакциною CoronaVac розпочалося в Україні 13 квітня, хоч перша партія китайської вакцини з 200 тисяч доз прибула ще 25 березня. Загалом законтрактовано понад 1,9 мільйона доз вакцини компанії Sinovac Biotech.

  Єдиним офіційним постачальником CoronaVac в Україні є група компаній "Лекхім".

  CoronaVac – вакцина, яку виробляє китайська компанія Sinovaс. Препарат використовує мертві частинки вірусу і таким чином "тренує" імунітет людини. Перша партія китайської вакцини у 200 тис. доз прибула в Україну 25 березня.

  Українські інфекціоністи наголошують, що CoronaVac і Pfizer, які входять до переліку препаратів для щеплення українців, є безпечними. Незначні побічні реакції можливі менш ніж в 1% людей.

   

   

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині виявили майже 400 протитанкових мін часів Другої світової
  Наступний матеріал
  Члени наглядової ради "Нафтогазу" достроково йдуть у відставку
  Loading...